ارائه وام کارگشایی به ۱۱۶ مددجوی کمیته امداد در گلوگاه
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \
پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸
کد خبر: 147537 تاریخ انتشار:۱۱ دی ۱۳۹۷؛ ساعت ۱۲:۲۲ تعداد بازدید:2 بازدید

ارائه وام کارگشایی به ۱۱۶ مددجوی کمیته امداد در گلوگاه

رئیس کمیته امداد گلوگاه گفت: 116 فقره وام به مبلغ 354 میلیون تومان از طریق صندوق قرض الحسنه امداد ولایت و بانک مهر ایران به مددجویان کمیته امداد گلوگاه در سال جاری پرداخت شد.

به گزارش گلوگاه ما به نقل از بلاغ، محمد رضا یعقوبی در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص ارائه وام کارگشایی به مددجویان کمیته امداد شهرستان گلوگاه گفت: کمیته امداد امام خمینی(ره) گلوگاه در ۹ ماهه سال جاری، تعداد ۱۱۶ فقره وام به مبلغ ۳۵۴ میلیون تومان از طریق صندوق قرض الحسنه امداد ولایت و بانک مهر ایران به مددجویان تحت حمایت خود پرداخت کرد.

وی افزود: به ۶۳ نفر از مددجویان بیش از ۱۸۹میلیون تومان وام کارگشایی از منابع صندوق قرض الحسنه امداد ولایت و ۵۳نفر به مبلغ ۱۶۵میلیون تومان از طریق بانک مهر ایران در ۹ماهه سال ۹۷ پرداخت شده است .

رئیس کمیته امداد گلوگاه تصریح کرد: وام کارگشایی در بخش‌های تحصیلی، مسکن، معیشت، درمان و جهیزیه به مددجویان پرداخت می‌شود و این تسهیلات به صورت قرض الحسنه در اقساط بلند مدت و بدون بهره در اختیار مددجویان قرار می‌گیرد.

این مسؤول در خصوص منابع تامین اعتبار وام کارگشایی بیان داشت: بخشی از این منابع از طریق باز پرداخت اقساط، بخشی از طریق درآمدهای محلی و بخشی نیز از طریق سپرده گذاری خیران در صندوق امداد ولایت تامین می‌شود که هم اکنون مددجویی در نوبت دریافت وام قرار ندارد.

وی افزود: مردم خیر و نوع دوست گلوگاه، بازاریان و اصناف می‌توانند با سپرده گذاری در صندوق امداد ولایت زمینه ساز رفع مشکلات مددجویان شوند.

یعقوبی در پایان گفت: در گلوگاه ۱۶۵۷ خانوار کمک معیشت بگیر کمیته امداد بوده و از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند.

انتهای پیام/به اشتراک بگذارید :

تگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید