لطفاً چند لحظه منتظر بمانید..!

امروز : چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸

تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۷|کد خبر: 147738|بازديد: 7 بازدید

اطلاعات روز - باورنکردنی، پذیرش گل آفساید بتیس توسط VAR(عکس)


به گزارش گلوگاه ما به نقل از سایت اطلاعات روز ؛


باورنکردنی، پذیرش گل آفساید بتیس توسط VAR(عکس)

 

به گزارش اطلاعات روز#به نقل از مارکا، رئال مادرید نیمه اول را با تک گل مودریچ برنده به رختکن رفت ولی در نیمه دوم بتیس بود که سوار بر بازی شد و کهکشانی ها را در زمین خودشان حبس کرد. سرانجام در دقیقه ۶۷ بازی بود که روی یک صحنه مشکوک، کانالس توانست گل تساوی بتیس را به ثمر برساند. 

 

صحنه مشکوک به آفساید بود و توسط کمک داور نیز آفساید اعلام شد اما پس از بررسی وی ای آر، گل مورد پذیرش قرار گرفت. تکرار تصاویر اما نشان می داد که کانالس یک نیم تنه از آخرین مدافع رئال جلوتر است و گل نمی بایست مورد قبول واقع می شد. اولیور اندوخار، کارشناس داوری مارکا نیز معتقد است که گل بتیس آفساید بود و اینکه چگونه از سوی وی ای آر نیز مورد قبول قرار گرفت، باورنکردنی و عجیب جلوه می کند.

عجیب تر اینکه صحنه بررسی شده توسط وی ای آر که همواره در چنین مواقعی پخش می شود، تا انتهای بازی به نمایش گذاشته نشد!

در چنین مواقعی که هیچ صحنه ای دال بر قانونی بودن گل وجود ندارد، کمک داور ویدیوئی باید تصمیم اولیه داور را قبول کند که در این مورد کاملا برعکس عمل شد.

این برای دومین هفته متوالی است که رئال به نوعی قربانی وی ای آر می شود هرچند که این بار گل سبایوس اشتباه کمک داور ویدیوئی را خنثی کرد.

هفته گذشته در بازی با سوسیداد پنالتی واضح روی وینیسیوس نه از سوی داور سوت زده شد و نه وی ای آر روی این صحنه کاملا مشکوک دخالت کرد. کمیته داوران فوتبال اسپانیا نیز حق را به رئال داد و اعلام کرد که هم پنالتی بود و هم اینکه VAR باید تصمیم غلط داور را تصحیح می کرد.

 

 

 

 

 

 
طبق گزارش داوری آاس نیز کانالس ده سانتی متر در آفساید قرار داشته و گل باید مردود اعلام می شد.

 

 

 

 منبع خبر: بلاغ مازندران

لینک منبعگلوگاه ما: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *


logo