بلاغ مازندران - حماسه ۹ دی با سخنان روشنگرایانه رهبری رقم خورد
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \
پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸
کد خبر: 147475 تاریخ انتشار:۵ دی ۱۳۹۷؛ ساعت ۱۲:۱۱ تعداد بازدید:0 بازدید

بلاغ مازندران – حماسه ۹ دی با سخنان روشنگرایانه رهبری رقم خورد

بلاغ مازندران - حماسه 9 دی با سخنان روشنگرایانه رهبری رقم خورد

به گزارش گلوگاه ما به نقل از بلاغ مازندران؛


 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار:

تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۹

Share/Save/Bookmark

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان جویبار گفت: پس از انتخابات باشکوه ۸۸ دشمن دنبال به چالش کشیدن نظام بود و عده‌‌ای در داخل نیز با دشمنان همراه شدند و اغتشاشات دی‌ماه را شکل دادند، که با سخنان روشنگرایانه و بصیرت‌افزای رهبری منجر به شکل گرفتن حماسه بی‌نظیر ۹ دی شد.

حماسه 9 دی با سخنان روشنگرایانه رهبری رقم خورد

به گزارش بلاغ، سرهنگ مهرداد بابایی در جلسه ستاد امربه معروف و نهی ازمنکر شهرستان جویبار اظهار کرد: نظام نوپای جمهوری اسلامی ایران به جرم استقلال‌خواهی تحت شدیدترین تحریم‌های اقتصادی، سیاسی و نظامی بوده و قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه نظام به تمام این سیاست‌های خصمانه پاسخ داده است اظهار کرد: در طول این ۴۰ سال پس از انقلاب باتوجه به شدیدترین تحریم‌ها، اما توانسته‌‌ایم به پیشرفت‌هایی در حوزه‌های مختلف دست پیدا کنیم که توانسته دشمنان را ناامید و مأیوس کند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار بیان کرد: از دل تمام این تحریم‌ها فرصت‌های بی‌نظیری برای جمهوری اسلامی ایران به وجود آمد که امروز به عنوان یک قدرت منطقه‌ای شناخته شدیم.

بابایی بر نقش رهبری در مدیریت تحریم‌ها اشاره و تأکید کرد: مدیریت و هدایت هوشمندانه مقام معظم رهبری باعث شد این توطئه‌ها و حیله‌های دشمنان بی‌اثر شود.

وی خاطرنشان کرد: پس از انتخابات باشکوه ۸۸ دشمن دنبال به چالش کشیدن نظام شد و عده‌ای در داخل نیز با دشمنان همراه شدند و اغتشاشات دی‌ماه را شکل دادند، که با سخنان روشنگرایانه و بصیرت‌افزای رهبری منجر به شکل گرفتن حماسه بی‌نظیر ۹ دی شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار گفت: دشمن ساکت ننشسته و همواره دشمنی خود علیه کشورمان ادامه خواهد داد.

حجت‌الاسلام محمدتقی نادعلیزاده امام جمعه شهرستان جویبار در این جلسه اظهار کرد: برنامه دهه ولایت، امامت و بصیرت باید به صورت شایسته و با همکاری همه دستگاه‌های اجرایی شهرستان برگزار شود.

وی با بیان اینکه مشروعیت ما وابسته به پذیرش اصل ولایت‌فقیه است گفت: تمام کارهای ما باید در راستای ولایت‌پذیری باشد.

انتهای پیام/

 

 منبع خبر: بلاغ مازندران

لینک منبعگلوگاه ما: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.به اشتراک بگذارید :

تگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید