غفلت مسئولان از حضور مردمی سپاه و بسیج
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \
چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸
کد خبر: 147864 تاریخ انتشار:۴ فروردین ۱۳۹۸؛ ساعت ۶:۰۵ تعداد بازدید:2 بازدید
عکس‌نوشت /

غفلت مسئولان از حضور مردمی سپاه و بسیج

فرمانده سپاه کربلا مازندران گفت: در پی حوادثی که تقریبا هر سال به کرات در استان اتفاق می افتد اولین گروه‌هایی که در مناطق آسیب‌دیده جهت کمک به مردم حاضر می شوند و آخرین گروه‌هایی که از منطقه خارج می‌شوند نیروهای بسیج و مردم هستند.

به گزارش گلوگاه ما به نقل از  بلاغ، سردار بابایی اظهار کرد: در پی حوادثی که تقریبا هر سال به کرات در استان اتفاق می افتد اولین گروه‌هایی که در مناطق آسیب دیده جهت کمک به مردم حاضر می شوند و آخرین گروه‌هایی که از منطقه خارج می‌شوند نیروهای بسیج و مردم هستند.

فرمانده سپاه کربلا مازندران افزود: به دلیلی که ما هنوز علت آن را پیدا نکردیم این حضور مردمی در قالب سپاه و بسیج مورد غفلت مسئولان قرار می گیرد و حداقل اثر آن دلسردی مردم و افزایش بی اعتمادی به مسوولان می‌شود چرا که وقتی مردم حضور بسیجیان و پاسداران را در تمام مراحل کنار خود می‌بینند این سوال برایشان مطرح می‌شود که چرا مسئولان مربوطه از جمله فرمانداران، ستاد مدیریت بحران و غیره این حضور را نمی‌بینند و به زبان نمی‌‌آورند.

بابایی گفت: امیدواریم که این نگاه تغییر کند چرا که ارزشمندترین نهاد برای مردم و برخواسته از دل خود مردم بسیج است.به اشتراک بگذارید :

تگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید