آغاز آتش بس بین رژیم صهیونیستی و جهاد اسلامی برپایه شروط مقاومت
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \

جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹
کد خبر: 149744 تاریخ انتشار:14 نوامبر 2019 تعداد بازدید:179 بازدید

آغاز آتش بس بین رژیم صهیونیستی و جهاد اسلامی برپایه شروط مقاومت

به گزارش گلوگاه ما به نقل از شبکه العالم؛


العالمفلسطین اشغالی

منابع رسمی هنوز این خبر را تأیید نکرده اند با این حال شبکه الجزیره قطر به نقل از برخی منابع اعلام کرد که جنبش جهاد اسلامی و رژیم صهیونیستی بنا به درخواست مصر با برقراری آتش بس از صبح امروز پنج شنبه موافقت کرده اند.

این توافق پس از حدود ۴ ساعت حمله رژیم صهیونیستی به غزه اجرا می شود. در حمله موشکی این رژیم به غزه ۶ نفر از یک خانواده به شهادت رسیده و بیش از ۱۲ نفر مجروح شدند. این رژیم در این حمله یک ساختمان چند طبقه در دیر البلح، متعلق به یکی از فرماندهان جنبش جهاد اسلامی را هدف قرار داد.

روزنامه “الحدث” چاپ رژیم صهیونیستی به نقل از سخنگوی جنبش جهاد اسلامی نوشت پس از آنکه رژیم صهیونیستی تسلیم شرایط مقاومت فلسطین شد، توافق آتش بس به مرحله اجرا درآمد.

وی افزود: با ایستادگی مقاومت اسلامی فلسطین در مقابل متجاوزان صهیونیستی و در هم شکسته شدن هیبت نتانیاهو، در نهایت توافق آتش بس اجرا شد.

وی تصریح کرد که توافق آتش بس بر مبنای شروط جهاد اسلامی به عنوان نماینده مقاومت اسلامی فلسطین، اجرا می شود؛ توقف طرح ترور اشخاص و حفاظت از جان شرکت کنندگان در سلسله تظاهرات بزرگ بازگشت و آغاز عملی روند شکست محاصره از جمله شروط جهاد اسلامی برای پذیرش آتش بس بود.

از آغاز تجاوز رژیم صهیونیستی به غزه از دو روز پیش تا کنون ۳۲ شهروند از جمله تعدادی زن و کودک به شهادت رسیده و ده ها تن نیز مجروح شده اند.

شهید بهاء ابو العطا، از فرماندهان گردان قدس و همسرش از اولین شهدای این حمله بودند.منبع خبر: Alalam News Network | شبکه خبری العالم

لینک منبعگلوگاه ما: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.به اشتراک بگذارید :

تگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید

 

 

 

 
گلوگاه ما