عبدالملک الحوثی: امت اسلامی آماج حملات فکری و اقتصادی گسترده‌ای است
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \

جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹
کد خبر: 151016 تاریخ انتشار:29 فوریه 2020 تعداد بازدید:130 بازدید

عبدالملک الحوثی: امت اسلامی آماج حملات فکری و اقتصادی گسترده‌ای است

به گزارش گلوگاه ما به نقل از شبکه العالم؛


العالمیمن

«بدرالدین عبدالملک الحوثی»، رهبر جنبش انصارالله یمن طی سخنرانی خود به مناسبت آغاز ماه مبارک رجب المرجب، بر لزوم بیداری مسلمانان در برابر توطئه‌های دشمنان اسلام تأکید کرد.

اودر ابتدای این سخنرانی حلول این ماه را که یادآور مسلمان شدن اهل یمن بعد از اعزام امیرالمؤمنین علی (علی) به صنعاء در زمان صدر اسلام جهت تبلیغ دین است، به مردم یمن تبریک و تهنیت گفت.

او گفت که منافقان امروز در کنار آمریکا و رژیم صهیونیستی ایستاده و مواضع خصمانه علیه امت اسلامی در یمن و فلسطین و سایر کشورها اتخاذ می‌کنند.

رهبر انصارالله یمن گفت: «مهمترین عنصر قدرتی که ما می‌توانیم در برابر چالش‌ها و دشمنان از آن استفاده کرد، ایمان است که ما امروزه به آن نیاز مبرمی داریم».

وی ادامه داد: «حملات گسترده فکری و اقتصادی در همه زمینه‌ها بر عناوین مهمی تمرکز دارد و هدف از این حملات تضعیف ما و سیطره بر مال و کشور ماست».

رهبر انصارالله یمن از اینکه برخی فاقد بصیرت بوده و توان تشخیص دوست از دشمن را ندارند، انتقاد کرد و گفت که مشکلات امروز امت اسلام معلول امروز یا دیروز نیست، بلکه متراکم شده در طول زمان است.

او گفت: «آمریکایی‌ها و اسرائیلی‌ها به دنبال ضعف و تحقیر امت ما هستند. حتی کسانی را که از آن‌ها تبعیت می‌کنند (مانند عربستان سعودی)، تحقیر می‌کنند و آن‌ها را بازیچه خود قرار داده‌اند».

فارسمنبع خبر: Alalam News Network | شبکه خبری العالم

لینک منبعگلوگاه ما: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.به اشتراک بگذارید :

تگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید

 

 

 

 
گلوگاه ما