تولید ۶ هزار ماسک بهداشتی در گلوگاه
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \

یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹
کد خبر: 151102 تاریخ انتشار:25 مارس 2020 تعداد بازدید:73 بازدید
مسئول کانون خادمیاری گلوگاه عنوان کرد

تولید ۶ هزار ماسک بهداشتی در گلوگاه

مسئول کانون مرکزی خادمیاری گلوگاه گفت: در حوزه رزمایش مقابله با بیماری کرونا با تأیید شبکه بهداشت و درمان شهرستان 6 هزار ماسک بهداشتی تولید و توزیع شده است.

میلاد قدسی در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ اظهار کرد: ۱۵۰ بسته غذایی و بهداشتی به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال ویژه شب عید در گلوگاه توزیع شد.

وی افزود: در حال حاضر ۱۴ کانون موضوعی و چهار کانون محلی در شهرستان فعالیت می‌کنند.

مسئول کانون مرکزی خادمیاری رضوی شهرستان گلوگاه عنوان کرد: به همت خادمیاران رضوی مبلغ یک میلیارد و دویست میلیون ریال خدمات در حوزه محرومیت زدایی هزینه شده است.

وی ادامه داد: خدمات ارائه شده در حوزه بهداشت و درمان با تامین هزینه درمان، تهیه بسته‌های ارزاق و بسته‌های لوازم التحریر، معرفی زوج‌های جوان جهت دریافت وام قرض الحسنه، کمک هزینه جهیزیه، خرید سه  دستگاه آبگرمکن دیواری برای خانواده‌های محروم، خرید تلویزیون برای یک خانواده نیازمند از نمونه فعالیتهای صورت گرفته توسط کانون مرکزی خادمیاری شهرستان محسوب می‌شود.

قدسی بیان کرد : در حوزه رزمایش مقابله با بیماری کرونا با تأیید شبکه بهداشت و درمان شهرستان گلوگاه تعداد ۶ هزار ماسک بهداشتی تولید و توزیع شده است.

وی در پایان گفت: به همت کانون مرکزی خادمیاری رضوی شهرستان و با مشارکت کانونهای محلی امام رضا(ع) روستای لمراسک و قلعه پایان تعداد ۱۵۰ بسته محصولات بهداشتی و غذایی ویژه شب عید شامل (قند، چای، شکر، روغن و …) برای خانواده‌های نیازمند هر بسته به ارزش ۲ میلیون ریال تهیه و توزیع شده است.

انتهای پیام/به اشتراک بگذارید :

تگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید

 

 

 

 
گلوگاه ما