کشف ۴ هزار عدد لوازم انواع آرایشی و بهداشتی در گلوگاه
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \

یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹
کد خبر: 151126 تاریخ انتشار:5 آوریل 2020 تعداد بازدید:70 بازدید

کشف ۴ هزار عدد لوازم انواع آرایشی و بهداشتی در گلوگاه

فرمانده انتظامی گلوگاه از کشف 4 هزار عدد لوازم انواع آرایشی و بهداشتی در شهرستان خبر داد.

حسن عنایتی گنجی در گفت وگو با خبرنگار بلاغ، از کشف ۲۰۰میلیون ریالی اقلام آرایشی و بهداشتی در گلوگاه خبر داد و اظهار کرد:به منظور جلوگیری از احتکار و قاچاق کالا، ماموران کلانتری مرکزی در حین کنترل خودروهای عبوری در یکی از محورهای ورودی این شهرستان به یک خودروی ایسوز مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی افزود: ۴ هزار عدد لوازم انواع آرایشی و بهداشتی فاقد مجوز حمل در این خودرو کشف شد.

فرمانده انتظامی گلوگاه گفت: کارشناسان اداره صنعت و معدن ارزش کالای کشف شده را بالغ بر ۲۰۰ میلیون ریال عنوان کردند و متهم نیز پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

این مسئول در خصوص وقوع چندین فقره سرقت منزل در شهرستان گلوگاه، بیان کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه متهم شناسایی و در عملیاتی ضربتی دستگیر شد که مقادیر قابل توجهی اموال مسروقه از متهم کشف شد.

عنایتی ادامه داد: متهم در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به ۵ فقره سرقت در گلوگاه اقرار کرد.

وی از کشف ۱۰۰۰ قطعه مرغ زنده، در یک خودروی فاقد مجوز حمل و توزیع در گلوگاه خبر داد و افزود: ماموران گشت انتظامی در حین اجرای ماموریت به یک خودروی حمل مرغ، حین تردد در یکی از محور‌های این شهرستان مشکوک و این خودرو که حامل مرغ زنده فاقد مجوز حمل و توزیع را توقیف کردند.

فرمانده انتظامی گلوگاه در پایان گفت: راننده خودرو پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و ۲ تن مرغ زنده فاقد مجوز حمل کشف شده به اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان تحویل شد.به اشتراک بگذارید :

تگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید

 

 

 

 
گلوگاه ما