۲۳ واحد صنفی در شهرستان گلوگاه پلمب شد
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \

یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹
کد خبر: 151155 تاریخ انتشار:16 آوریل 2020 تعداد بازدید:68 بازدید

۲۳ واحد صنفی در شهرستان گلوگاه پلمب شد

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گلوگاه از پلمپ شدن 23 واحد صنفی در این شهرستان بدلیل عدم رعایت مقررات اعلامی از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر تعطیلی واحدهای صنفی غیرضروری در سطح بازار خبر داد.

به گزارش بلاغ، یاسر موازی در گفت‌وگویی اظهار کرد: در راستای اجرای مقررات اعلامی از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر تعطیلی واحدهای صنفی غیرضروری در سطح بازار گلوگاه برای مقابله با انتشار ویروس کرونا، از شنبه سوم اسفند ۹۸ لغایت چهار‌شنبه بیست و هفتم فروردین تا کنون بازدیدهایی از واحدهای صنفی انجام شد.

وی افزود: در اجرای این طرح تعداد ۲۳ واحد صنفی متخلف به دنبال بی توجهی صاحبان آنها به دستورالعمل‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا و رعایت نکردن مقررات اعلامی، پلمب شدند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گلوگاه، خاطر نشان کرد: تعداد بازرسی‌ها بیش از ۱۸۲۵ مورد بود و به تعداد ۷۵۶ واحد تذکر داده شد که در نهایت منجر به تشکیل ۲۳ پرونده تخلف و برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال گردید.

وی افزود: نوع تخلفات در گرانفروشی، عدم درج قیمت، عرضه خارج از شبکه، تداخل صنفی و عدم رعایت موازین بهداشتی بود.

موازی بیان کرد: ارزش این پرونده‌ها ۱۷/۴۰۶/۰۰۰ ریال می‌باشد.

وی ضمن تشکر و قدردانی از تمامی اصناف فعال سطح شهرستان از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هر گونه تخلف صنفی، خصوصاً موضوعاتی مانند رعایت نکرن بهداشت یا احتکار اقلام بهداشتی و درمانی، موضوع را به اداره صنعت و معدن تجارت اطلاع دهند.به اشتراک بگذارید :

تگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید

 

 

 

 
گلوگاه ما