توزیع ۳ میلیون لیتر سوخت کشاورزی در گلوگاه
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \
دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
کد خبر: 147718 تاریخ انتشار:۲۵ دی ۱۳۹۷؛ ساعت ۲:۰۷ تعداد بازدید:19 بازدید
مدیر جهاد کشاورزی گلوگاه خبر داد

توزیع ۳ میلیون لیتر سوخت کشاورزی در گلوگاه

مدير جهاد كشاورزي شهرستان گلوگاه از توزیع سه میلیون ليتر سوخت سهميه‌اي يارانه‌دار با نرخ دولتي بين كشاورزان و بهره‌برداران در 9 ماهه سال جاری خبر داد.

به گزارش گلوگاه ما به نقل از بلاغ، غلامرضا قنبری در گفت‌وگو با خبرنگار ما در خصوص ارائه تسهیلات اشتغال در حوزه کشاورزی اظهار داشت: به منظور افزایش تولیدات کشاورزی از ابتدای سال تا کنون ۸ طرح پرورش گاوداری شیری، ۱۸ طرح پرورش گوسفندداشتی، ۵ طرح زنبورداری، یک طرح پرورش زالو و یک طرح پرورش قارچ خوراکی و در مجموع ۳۳ طرح، به مبلغ ۲۰ میلیارد ریال تسهیلات با پیش‌بینی اشتغال ۳۷ نفر در شهرستان گلوگاه تسهیلات پرداخت شد.

 

وی با اشاره به توزیع سوخت بین تولیدکنندگان و بهره‌برداران در بخش کشاورزی، افزود: در ۹ ماهه سال جاری حدود سه میلیون لیتر سوخت سهمیه‌ای یارانه‌دار با نرخ دولتی بین کشاورزان و بهره‌برداران شهرستان توزیع و از این مقدار سوخت، بیش از دو میلیون و ۸۶۵ هزار لیتر نفت‌گاز و بیش از ۱۲۸ هزار لیتر نفت سفید بوده است.

 

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گلوگاه گفت: این مقدار سوخت برای انجام عملیات زراعی کاشت و داشت محصولات زراعی و باغی، دامداری‌ها، مرغداری‌ها، صنایع تبدیلی و سایر بخش‌های کشاورزی بین بهره‌برداران مورد استفاده قرار گرفته است.تگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید