اعزام ۵۰۰ گلوگاهی به مناطق عملیاتی جنوب
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \
شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸
کد خبر: 147835 تاریخ انتشار:۲۳ اسفند ۱۳۹۷؛ ساعت ۱:۲۵ تعداد بازدید:43 بازدید
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گلوگاه خبرداد

اعزام ۵۰۰ گلوگاهی به مناطق عملیاتی جنوب

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گلوگاه از اعزام 500 نفر به مناطق عملیاتی جنوب خبر داد و گفت: باید یاد و خاطرات شهدا و رزمندگان هشت سال جنگ تحمیلی را زنده نگه داریم و پیام آنان به نسل جوان منتقل کنیم.

به گزارش گلوگاه ما به نقل از بلاغ، سید حسن یوسفی در گفتگو با خبرنگار ما، اظهار داشت: امروز حفظ و صیانت از فرهنگ اسلام واجبات است و این فرهنگ با توسل به شهدا میسر خواهد شد.

 

وی افزود: رسالت زائران سرزمین‌های نور، پیام رسانی شهدای عزت آفرین است که با نثار جان خود نظام جمهوری اسلامی ایران را برای همیشه بیمه کرده‌اند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گلوگاه با اشاره به اعزام ۵۰۰ گلوگاهی به مناطق عملیاتی جنوب کشور در روزهای پایانی سال و ایام نوروز خبر داد و گفت: اولین مرحله از اعزام کاروان راهیان نور از تاریخ ۲۰ اسفند آغاز شد و تا ۵ فروردین۹۸ در قالب ۱۰ کاروان ادامه خواهد داشت که هر یک از کاروان‌ها به مدت ۵ روز از مناطق عملیاتی جنوب کشور بازدید خواهند کرد.

 

این مسئول بیان کرد: طلائیه، شلمچه، اروندکنار، هفت تپه، فکه و هویزه از جمله مناطقی هستند که تمامی زائران گلوگاهی از آن بازدید می‌کنند.

 

یوسفی در پایان گفت: باید یاد و خاطرات شهدا و رزمندگان هشت سال جنگ تحمیلی را زنده نگه داریم و پیام آنان را برای تقویت فرهنگ شهادت و ایثارگری به نسل جوان منتقل کنیم.تگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید

 

 

 

 
گلوگاه ما