16 عنوان برنامه دهه کرامت در گلوگاه برگزار می‌شود
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \
چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸
کد خبر: 148025 تاریخ انتشار:۱۶ تیر ۱۳۹۸؛ ساعت ۸:۰۸ تعداد بازدید:60 بازدید
همزمان با دهه کرامت:

16 عنوان برنامه دهه کرامت در گلوگاه برگزار می‌شود

مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در گلوگاه گفت: 16 عنوان برنامه در دهه کرامت در گلوگاه برگزار می‌شود که حضور خادمین حضرت رضا(ع) در روز میلاد این امام رئوف در شهرستان از مهمترین برنامه‌های تدارک دیده شده زیر سایه خورشید امسال است.

به گزارش گلوگاه ما به نقل از بلاغ، میلاد قدسی در نشست صمیمی با خبرنگاران گلوگاه بمناسبت فرارسیدن دهه کرامت اظهار کرد: حضور خادمین رضوی همراه با پرچم سبز و متبرک هشتمین اختر آسمان امامت، امام رضا(ع) برای شهرستان گلوگاه همراه با خیر و برکت خواهد بود.

وی افزود: در شهرستان گلوگاه ۱۶۰ خادم یار وجود دارد که با کمک انان خدمات زیادی از اواخر سال گذشته تا کنون به محرومین شهرستان گلوگاه اعم از توزیع هزار بسته غذای گرم و گوشت گرم، اعزام ۴۴ نفر از کسانی که برای اولین بار به پابوس امام رضا میروند، کمک ۲۰۰ میلیون ریالی به مناطق سیل زده، کمک ۱۰ میلیون ریالی برای ساخت مسکن برای سیل زدگان مازندرانی، برپای سفره افطاری برای یک هزار نفر در ماه رمضان امسال کمک شد.

مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در شهرستان گلوگاه گفت: ۱۶ عنوان برنامه در دهه کرامت در گلوگاه برگزار می‌شود که حضور خادمین حضرت رضا(ع) در روز میلاد این امام رئوف در شهرستان از مهمترین برنامه‌های تدارک دیده شده زیر سایه خورشید امسال است.

وی با اشاره به برخی از برنامه‌های شاخص این دهه بیان کرد: در ۲۰ تیرماه که خادمان امام رضا(ع) مهمان مردم گلوگاه هستند و از بیماران بستری شده در بیمارستان ثامن الائمه، مرکز دیالیز دیدار می‌کنند، افتتاح چهار کانون محلی و همچنین حضور خادمان بین مردم ۴ روستای آغوزدره، ریحان آباد، اِوارد و قلعه پایان از برنامه‌های شاخص در این شهرستان می‌باشد.

قدسی در پایان گفت: جشن بزرگ امام رضا در ۲۰ تیرماه در بقعه امامزاده آقاسید محمد گلوگاه با حضور آحاد مردم و مسئولان برگزار می‌شود و جز شاخص‌ترین برنامه‌ها خواهد بود.

 تگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید

 

 

 

 
گلوگاه ما