کمر منافقین وحامیانشان در عملیات مرصاد شکسته شد/ اقتدار ایران اسلامی مدیون تفکر بسیجی و عمل انقلابی است
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \
شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸
کد خبر: 148120 دسته: اخبار تاریخ انتشار:۰۶ مرداد ۱۳۹۸ تعداد بازدید:16 بازدید

کمر منافقین وحامیانشان در عملیات مرصاد شکسته شد/ اقتدار ایران اسلامی مدیون تفکر بسیجی و عمل انقلابی است

به گزارش گلوگاه ما به نقل از دانا؛

[ad_1]


ساعت: ۰۹:۱۶
منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
شناسه خبر: ۱۵۰۷۵۹۷

فرمانده سپاه میناب گفت: آنچه امروز کشور و دنیا به آن نیاز دارد، ایستادگی در مقابل زورگویان است که تنها با مقاومت معنا پیدا می‌کند.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ طالب احمدی نیا فرمانده سپاه شهرستان میناب در گفتگو با خبرنگار هرمز با یادآوری پنج مرداد سالروز عملیات مرصاد اظهار کرد: کمر منافقین و حامیانشان در عملیات مرصاد شکسته شد.


وی وحدت و یکپارچگی ملی و عزم و اراده امام و امت را رمز شکت دشمن در عملیات مرصاد عنوان کرد و گفت: عملیات مرصاد نمادی ماندگار و الهام‌بخش از وحدت، یکپارچگی ملی و عزم و اراده امام و امت در جامعه اسلامی برای دفاع از استقلال و تمامیت ارضی کشور و پاسداری از ارزش‌ها و آرمان‌های سترگ انقلاب اسلامی ومظهر نفرت و بیزاری ملت ایران از جنایتکاران و ستون پنجم دشمن در هشت سال دفاع مقدس و چه بسا در همیشه تاریخ این سرزمین است.


فرمانده سپاه میناب نفاق را خطر همیشگی جامعه اسلامی عنوان کرد و گفت: اختلاف و چند دستگی زمینه ساز عرض اندام منافقین است پس در همه حال باید برای نابودی دشمن متحد شویم.


وی افزود: عملیات مرصاد درس‌های بسیاری داشت که بزرگترین آن ریشه کن کردن دشمنان در فرصت مناسب بود که به جهانیان نشان دادیم با مقاومت بر دشمنان می‌توانیم فائق بیاییم.


احمدی نیا مقاومت و ایستادگی درمقابل زورگویان و ظالمان را تحقق بخش وعده نصرت اللهی دانست و تاکید کرد: آنچه امروز کشور و دنیا به آن نیاز دارد، ایستادگی در مقابل زورگویان است که تنها با مقاومت معنا پیدا می‌کند.


وی تاکید کرد: قطعا با وحدت و انسجامی که در رده‌های مختلف بسیج و لایه‌های مختلف جامعه و مردم وجود دارد در این جنگ اقتصادی نیز می‌توانیم موفق عمل کرده و دشمن را در رسیدن به اهداف شوم خود ناامید کنیم.


فرمانده سپاه میناب با بیان این که امروز بسیج نقش تاثیرگذاری در صحنه‌های مختلف دارد، افزود: از زمان شکل‌گیری بسیج تا کنون این نهاد مقدس یکی از مؤثرترین عوامل انسانی، با توانمندی‌ها و ظرفیت‌های بیشمار در کشور بوده که در عرصه‌های مختلف همواره منشأ فعالیت‌ها و خدمات گوناگون بوده است.

فرمانده سپاه میناب اقتدار امروز کشور را مدیون تفکر بسیجی وعمل انقلابی عنوان و تصریح کرد: خوشبختانه بسیج در عرصه‌های سازندگی، فرهنگی، امدادی، بهداشتی امنیتی و دفاعی، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و… با توجه به عمق و گستره سازمانی در سراسر کشور و حضور در بین اقشار مختلف جامعه، کارآمدی خود را به شایستگی به نمایش گذاشته است.


احمدی نیا خاطر نشان کرد: همه این سربلندی‌های ایران اسلامی را مدیون مردم آگاه و همیشه در صحنه‌ای است که هیچگاه در مقابل دسیسه‌های دشمن کوتاه نمی آیند و با مقاومت و ایستادگی در مقابل آنها خواهند ایستاد و هیچ گاه از توطئه های دشمن در منطقه غافل نیستند و با تفکر بسیجی وعمل انقلابی همیشه دشمنان را از رسیدن به اهدافشان ناکام گذاشته اند.


انتهای پیام/


 


 

[ad_2]

منبع خبر: دانا

لینک منبعگلوگاه ما: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.


تگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید

برای حمایت از ما لطفا کد لوگوی ما را در وبلاگ یا وب سایت خود قرار دهید . گلوگاه ما کد لوگو :