نیکوکار گلوگاهی مهر را زودتر به مدارس آورد
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \
چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸
کد خبر: 148712 تاریخ انتشار:۲۵ شهریور ۱۳۹۸؛ ساعت ۷:۱۰ تعداد بازدید:31 بازدید

نیکوکار گلوگاهی مهر را زودتر به مدارس آورد

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان گلوگاه گفت: یک فرد نیکوکار ۱۱۰ جفت کفش را بین دانش آموزان نیازمند این شهرستان توزیع کرد.

محمد رضا یعقوبی رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان گلوگاه در گفت و گو با  خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، با اشاره به اینکه با هماهنگی مدیران مدارس این شهرستان دانش آموزان نیازمند شناسایی و برای کمک به رفع مشکلات آن‌ها اقدام می‌شود، گفت: به همت یکی از خیران شهرستان ۱۱۰ جفت کفش به ارزش ۱۱ میلیون تومان جهت استفاده دانش آموزان نیازمند این شهرستان تامین شد.
او افزود: کمیته امداد امام خمینی گلوگاه، دانش آموزان نیازمند زیر پوشش خود را در این شرایط تنها نگذاشته و با همکاری آموزش پرورش این شهرستان و یاری خیران با تهیه و توزیع کفش و لوازم تحریر از آن‌ها حمایت می‌کند.
رئیس کمیته امداد گلوگاه بهره مندی دانش آموزان نیازمند از امکانات تحصیلی برابر با سایر دانش آموزان در کنار حفظ کرامت آن‌ها را از اولویت‌های کمیته امداد اعلام کرد و گفت: این نهاد خدمات فرهنگی نیز به دانش آموزان نیازمند ارائه می‌دهد.
یعقوبی افزود: با توجه به نیازمندی این دانش آموزان به اقلامی از قبیل پوشاک، کیف و کفش و لوازم تحریر، خیران می‌توانند هدایای نقدی و غیر نقدی خود را به دفتر کمیته امداد امام خمینی (ره) تحویل دهند.
او در پایان با قدردانی از همراهی مردم نیکوکار گلوگاه در راستای خدمت رسانی به مددجویان گفت: هزار ۶۸۹ خانوار در گلوگاه زیر پوشش کمیته امداد قرار دارند که از این تعداد ۲۱۳ نفر دانش آموز هستند.
انتهای پیام/ستگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید

 

 

 

 
گلوگاه ما