گلوگاه ما

تعداد بازدید: 290 بازدید
|
کد خبر: 313
تاریخ انتشار: 31 مارس 2012

فرماندار گلوگاه گفت :

یوم‌الله 12 فروردین، روز تجلی و ظهور دین باوری و ولایت مداری مردم ایران بود و این روز سالروز تحقق وعده الهی پیروزی مستضعفان‌ بر مستكبران در قرن معاصر بود.

به گزارش پايگاه خبري عنقاءنيوز، “سمیع الله مظفری” روز جمعه همزمان با فرا رسیدن روز 12 فروردین در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت : روز 12 فروردین ، روز ظهور شخصیت واقعی مردم ایران؛ روز پیروزی مستضعفین بر مستكبرین و روز تثبیت انقلاب اسلامی است كه بدون تردید زمینه ساز حكومت عدل اسلامی در سراسر جهان خواهد بود.

وی این روز مقدس را سرآغاز حیات واقعی اسلام در عصر دنیامداران و دنیا پرستانی دانست كه از معنویت و روحانیت گسسته و سعادت خود را در پیروی از امیال و آرزوهای حیوانی خود می دانند.

فرماندار گلوگاه اظهار داشت: در این روز ساختار جدید سیاسی اجتماعی ایران بر مبنای آرای اكثریت قریب به اتفاق مردم یعنی 2/98 درصد آرای ملت مسلمان ایران تثبیت شد و نظامی متولد شد كه نور اسلام عزیز را پس از گذشت قرن های زیادی بار دیگر نه تنها در ایران اسلامی بلكه در سراسر جهان متجلی ساخت.

مظفری یادآور شد : باید خاطرات آن زمان برای مردم و جوانان بازگو شود، عده ای در آن زمان قصد داشتند از آب گل آلود ماهی بگیرند، ولی قاطعیت امام راحل و حضور حماسی ملت ایران، جمهوری اسلامی تثبیت شد.

وی خاطرنشان كرد: استكبار جهانی و برخی مخالفان سیاسی در 12 فرودرین 58 تلاش های فراوانی انجام داده بودند، تا آرای مردم را بشكنند و تبلیغ نمایند كه مردم به صورت نسبی به جمهوری اسلامی رای دادند.

فرماندار گلوگاه اظهار داشت: تاكید و پافشاری امام راحل بر جمهوری اسلامی ‘نه یك كلمه زیاد نه یك كلمه كم’،تدبیر خاصی بود، با وجودی كه تنها 50 روز از پیروزی انقلاب گذشته بود و دشمنان با تمام وجود توطئه می كردند، ولی 98 درصد مردم رای مثبت دادند.

مظفری تاكید كرد : همه پرسی یوم الله ‏12‏ فروردین كه به فرمان امام خمینی (ره) انجام شد، به دنیا و مخالفان اسلام نشان داد كه رای مردم بر سلیقه های شخصی مقدم است‏.

وی با بیان اینكه امام خمینی(ره) با بصیرت والا و آینده نگری خاص خود خط مشی حكومت جمهوری اسلامی را مشخص كردند، افزود: بنیانگذار جمهوری اسلامی هدف انقلاب مردمی را به خوبی درك كرده و حكومتی اسلامی را شایسته مردم ایران می دانستند.

منبع: خبرگزاري جمهوري اسلامي

 ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: