گلوگاه ما

تعداد بازدید: 286 بازدید
|
کد خبر: 487
تاریخ انتشار: 8 آوریل 2012

رییس شبكه بهداشت و درمان گلوگاه گفت : حفظ مؤلفه‌های سلامت و تندرستی در محیط كار و همچنین برقراری محیط زندگی با نشاط مهم است و همه باید با پایبندی به قوانین و مقررات نشاط و سلامتی جامعه را تضمین كنیم.

به گزارش عنقانيوز  ‘ مهدی احمدی’ روز یكشنبه در مراسم نواختن زنگ سلامت كه در آموزشگاه راهنمایی مائده گلوگاه برگزار شد ، افزود : در نظام اسلامی ما به سرعت شاخصه‌های سلامت و ضریب امنیت و ایمنی مردم افزایش یافته و امروز در یك فرهنگ‌سازی اساسی دانش‌آموزان و نسل آینده باید بهتر و سازنده‌تر با مفاهیم سلامت ، الگوهای تندرستی و مشوق‌های مورد نظر آن آشنا شوند.

وی بیان داشت : رعایت بهداشت نقش بسیار مهم و غیر قابل انكار در سلامت دارد به طوری كه زندگی سالم با طول عمر بیشتر نتیجه رعایت بهداشت خواهد بود.

رییس شبكه بهداشت و درمان گلوگاه افزود : رشد روز افزون زندگی شهری، حركت شتابان مدرنیته در كنار راحتی و آسایش و آلودگی از تهدید‌های اصلی سلامت انسان به شمار می‌رود كه مهار و كاهش این چالش‌ها باید به عنوان موضوعی مهم در دستور كار برنامه‌ریزان امر قرار گیرد.

احمدی ادامه داد : لازمه داشتن سلامت پیشگیری است، پیشگیری همواره در مقایسه با درمان بسیار راحت‌تر و كم‌ هزینه‌تر است كه با توجه به آن می‌توان از ابتلا به بسیاری از بیماری‌ها جلوگیری كرد.

وی هفته بهداشت را فرصت بسیار خوبی برای آشنایی دانش‌آموزان با اهمیت مقوله سلامت عنوان كرد و اظهار داشت : جامعه سالم در دست‌یابی به اهداف توسعه‌ای بسیار موفق‌ خواهد بود ، چرا كه یكی از مهم‌ترین شاخص‌های توسعه در هر جامعه بهداشت و سلامت آن جامعه است.

 ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: