گلوگاه ما

تعداد بازدید: 172 بازدید
|
کد خبر: 796
تاریخ انتشار: 18 آوریل 2012

مدیر تدارکات شرکت انتقال گاز ایران خبر داد

خودکفایی کامل در تامین تجهیزات شرکت انتقال گاز تا سال ۹۴ 

به گزارش خبرگزاری فارس؛ فرشاد فلاحی صبح امروز در یک نشست خبری که در هفدهمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایشگاه و پتروشیمی برگزار شد گفت: تاکنون حرکت‌های بنیادین نیز برای خودکفایی انتقال گاز انجام شده است. به طوری که هم‌اکنون بستری به عنوان بستر خودکفایی در این شرکت راه‌اندازی شده است.

فلاحی تصریح کرد: تاکنون مراحل زیادی را برای شناسایی سازندگان داخلی انجام دادیم و از تجارب صنعت نفت نیز استفاده کرده‌ایم.

وی با بیان اینکه تاکنون مشغول به تهیه فهرستی از اقلام و ضروریات شرکت انتقال گاز بودیم خاطر نشان کرد: هم‌اکنون مشغول تکمیل این فهرست هستیم و از طرفی نیز می‌خواهیم استعدادهای تولید‌کنندگان داخلی را نیز بسنجیم تا بدانیم هر کدام در چه زمینه‌هایی می‌توانند به ما یاری رسانند.

مدیرتدارکات شرکت انتقال گاز ایران ادامه داد: حرکت هایی برای حل مشکلات شرکت انتقال گاز انجام شده است که یکی از این حرکت‌ها شناسایی 120 هزار قلم کالا است که از قبل خریداری شده اما فاقد شناسنامه بودند و ما هم‌اکنون نیز می‌خواهیم این اقلام کالاها را در بخش‌های مختلف استفاده کنیم.

فلاحی تصریح کرد: خوشبختانه شرکت انتقال گاز با استفاده از نیروهای توانمند در طول سال گذشته توانسته است بسیاری از بحران‌ها را کمتر از زمان پیش‌بینی شده رفع کند در صورتی که شرکت‌های مدعی در دنیا هستند که توان انجام کار را در این مدت زمان کوتاه ندارند.

مدیر تدارکات شرکت انتقال گاز تصریح کرد: ما قصد داریم تا پایان برنامه پنجم توسعه بتوانیم صد در صد کالاهای مورد نیاز خود را در داخل کشور تأمین و تولید کنیم.ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: