گلوگاه ما

تعداد بازدید: 285 بازدید
|
کد خبر: 1405
تاریخ انتشار: 12 می 2012

برگزاری جشن اردیبهشت تئاتر در گلوگاه

جشن اردیبهشت تئاتر شهرستان گلوگاه با حضور پرشور هنرمندان و علاقه مندان عرصه ی تئاتر برگزار شد.

جشن اردیبهشت تئاتر شهرستان گلوگاه با حضور پرشور هنرمندان و علاقه مندان عرصه ی تئاتر در محل کانون شهید غلامعلی کلبادی نژاد این شهرستان برگزار شد.
مصطفی کلبادی نژاد جانشین رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مطالبی را پیرامون وضعیت تئاتر شهرستان گلوگاه مطرح کرد.
وی به مرگ نابهنگام هنرمند فقید جمال تباکی اشاره کرد و جای این هنرمند را در میان جمع حاضر خالی دانست.
کلبادی در ادامه گفت: امیدواریم که برپایی این جشن بهانه ای شود تا هنرمندان همکاری های بیشتری با اداره فرهنگ و ارشاد داشته باشند.
وی افزود: خوشبختانه مجتمع فرهنگی و هنری با پیگیری های مصرانه ی آقای وطن پور در حال بازسازی است. و ما امیدواریم که تا چند ماه آینده این مجتمع به بهره برداری برسد.
کلبادی در ادامه عنوان کرد: با آماده شدن مجتمع بسیاری از مشکلات پیش روی هنرمندان رشته های هنرهای تجسمی، تئاتر، موسیقی و شعر و ادب حل خواهد شد و هنرمندان می توانند در فضایی مناسب و آرام اهداف هنری خود را دنبال کنند. ما نیز به عنوان متولی فرهنگ و هنر همواره در کنار هنرمندان خواهیم بود و از فعالیت های آنان حمایت خواهیم کرد.
در ادامه این جشن یک نمایش صحنه ای به کارگردانی کیانوش خادملو و یک نمایشنامه خوانی به کارگردانی کامران خادملو به اجرا درآمد.
پس از آن هنرمند پیشکسوت موسیقی آقای محمد علی صیدانلو قطعه ای از موسیقی بومی محلی را با فلوت و صدای گرم خود اجرا نمود که با استقبال حاضرین روبرو شد.
در مراسم پایانی نیز از پیشکسوتان و جوانان فعال عرصه ی تئاتر شهرستان تقدیر و جوایزی به ایشان اهدا شد.ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: