گلوگاه ما

تعداد بازدید: 181 بازدید
|
کد خبر: 1565
تاریخ انتشار: 18 می 2012

انتقاد شديداللحن سردار نقدي از جنايات آل سعود و آل خليفه
آل‌سعود سرزمین وحی را به پناهگاه ظالمان تبديل كرده است
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت که آل‌سعود سرزمین وحی را به پناهگاه ظالمان تبدیل کرده است.

سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین امروز جمعه طی سخنانی در جمع راهپیمایان تهرانی که برای اعتراض به طرح الحاق بحرین به عربستان مفابل درب دانشگاه تهران تجمع کرده بودند،به سانسور خبری در آمریکا اشاره کرد و اظهار داشت: هزاران کانال ماهواره‌ای در کشورهای غربی و آمریکایی وجود دارد اما آنها حتی وجود یک کانال العالم را هم تحمل نمی‌کنند.

وی با بیان اینکه آمریکایی‌ها تحمل ندارند که حتی یک شبکه هم جنایت‌های آنها را منعکس کند، اضافه کرد: آمریکایی‌ها می‌ترسند که مردم اروپا و آمریکا آگاه شوند که حاکمان آنها از چه جنایت‌کارانی دفاع می‌کنند.

نقدی با تاکید بر این نکته که تا کنون عده‌ زیادی از مردم غرب آگاه و بیدار شده‌اند، ادامه داد: امروز شاهد این مسئله هستیم که مردم بحرین از استعمار نو و استعمار فرانو زجر می‌کشند؛ امروز حقیقت سازمان ملل و شورای امنیت نمایان شده و همه می دانند که آنها یک عروسک خیمه شب‌بازی در دستان ابرقدرت‌ها هستند.

رئیس سازمان بسیج گفت: سوریه در مقابل صهیونیست‌ها ایستاده و به همین دلیل دشمن تمام نیروهای خود را از کشورهای مختلف فرا می‌خواند و طی جلسات مختلفی به وضعیت آنجا رسیدگی می‌کند؛ این در حالی است که در سوریه رفراندوم اجرا شده و طبق آرای مردم نیز فردی روی کار آمده، اما در بحرین هیچ حرفی از مجلس،‌ رفراندوم و آراء مردم وجود ندارد.

نقدی با بیان اینکه تنها چیزی که در بحرین وجود دارد سرکوب و شکنجه مردم است، گفت: با وجود شرایط بحرانی بحرین، غرب هیچ وظیفه‌ای برای خود احساس نکرده و هیچ بیانیه‌ یا سخنرانی در حمایت از مردم این کشور نداشته‌ است.

وی اضافه کرد: امروز شاهدیم که تانک‌های آل سعود از پیکر معترضان بحرینی می‌گذرند و غربی‌ها هیچ اعتراضی هم به این مسئله نمی‌کنند.

نقدی این سوال را عنوان کرد که آیا اگر از یک کشور دیگر به مردم تجاوز و آنها را سرکوب کنند دخالت محسوب نمی‌شود؟ و گفت: سران آل‌سعود سرزمین وحی را به پناهگاه ظالمان و جنایتکاران مبدل کرده‌اند، آن‌ها باید بدانند که آمریکا و انگلیس ذره‌ای برایشان ارزش قائل نیستند و هیچ امیدی به حفظ آل سعود و آل خلیفه نداشته و به زودی برای آنها جایگزینی پیدا می‌کنند و هدف اصلی آمریکایی‌ها هم فقط حفظ پایگاهشان در منطقه است

نقدی اضافه کرد: مردم بحرین و منطقه قربانی زیاده‌خواهی آمریکا هستند و اگر مردم آمریکا بدانند که حکام این کشور از چه جنایت‌کارانی حمایت می‌کنند کاخ سفید را بر سرشان خراب خواهند کرد./جوانارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: