گلوگاه ما

تعداد بازدید: 146 بازدید
|
کد خبر: 1635
تاریخ انتشار: 23 می 2012

“امارات” کشور اسلامی که در آن روسپی گری آزاد است

فعالان حقوقی را که خواستار آزادی و تغییر در این کشور هستند به زندان می اندازند و تابعیت آنها را لغو می کنند، ولی در عین حال به روسپی ها مجوز اقامت داده و حتی گاهی امنیت آنها تأمین می کنند تا “دبی” نمادی از شرق برای غربی ها باشد.

به گزارش عنقا به نقل از بی باک، درحالیکه مسئولان اماراتی هرگونه تحرک فعالان اجتماعی و حقوقی را به شدت سرکوب کرده، و حتی فعالان را به لغو تابعیت تهدید می کنند، تبلیغات برای دعوت به روسپی گری در این کشور، جایگاه خاصی را در سایتهای اینترنتی بیگانه پیدا کرده است.

سایت “الوطن” نوشت: هر انسانی با مواجه شدن با چنین تبلیغاتی، این سئوال در ذهنش ایجاد می شود که چگونه در یک کشور اسلامی، روسپی گری آزاد است. و بعنوان مثال یک آمریکایی که با این تبلیغات روبرو می شود، می پرسد آیا این عمل در اسلام آزاد است، چه پاسخی می توان به او داد؟

الوطن ادامه داد: طبیعتا آنچه که در دبی آزاد است، تا این حد در کشورهای دیگر عربی آزاد نیست. البته نه به این معنا که در کشورهای عربی دیگر فحشا وجود ندارد، بلکه این امر در کشورهای عربی دیگر به اندازه دبی علنی و گسترده نیست.

العالم به نقل از این سایت نوشت: مسأله تأسف بار آن است که مسئولان اماراتی، فعالان حقوقی را که خواستار آزادی و تغییر در این کشور هستند به زندان می اندازند و تابعیت آنها را لغو می کنند،  ولی در عین حال به روسپی ها مجوز اقامت داده و حتی گاهی امنیت آنها تأمین می کنند تا “دبی” نمادی از شرق برای غربی ها باشد.ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: