کد خبر : 1909
تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 31 می 2012 - 16:27
155 بازدید

آمريكا بدنبال برپاكردن خط دفاع از اسرائيل در سوريه است

آمريكا بدنبال برپاكردن خط دفاع از اسرائيل در سوريه است

آمريكا بدنبال برپاكردن خط دفاع از اسرائيل در سوريه است رئيس سازمان بسيج مستضعفين گفت:پس از اخراج آمريكايي ها از خاك عراق و از هم پاشيدگي خط دفاعي آمريكا براي حفاظت از صهيونيست ها در خاك عراق، آمريكا به دنبال ايجاد خطي جديد در سوريه است تا از رژيم اشغالگر قدس در مقابل حركت محتمل

آمريكا بدنبال برپاكردن خط دفاع از اسرائيل در سوريه است

رئيس سازمان بسيج مستضعفين گفت:پس از اخراج آمريكايي ها از خاك عراق و از هم پاشيدگي خط دفاعي آمريكا براي حفاظت از صهيونيست ها در خاك عراق، آمريكا به دنبال ايجاد خطي جديد در سوريه است تا از رژيم اشغالگر قدس در مقابل حركت محتمل مردم شرق جلوگيري نمايد و اين دستپاچگي آمريكا نيز با مقاومت ملّت شجاع سوريه به شكست استكبار منجر خواهد شد.

عنقا به نقل از پایگاه اینترنتی بسیج؛سرتيپ بسيجي محمد رضا نقدي رئيس سازمان بسيج مستضعفين در گفتگوي زنده با مردم لبنان از شبكه المنار گفت: جنجال بيهوده غرب در خصوص مباحث هسته اي ايران كه آنها به صلح آميز بودن آن به خوبي واقفند، براي آنست كه مانع درخشش الگو شدن جمهوري اسلامي ايران در جهان شوند.

سردار نقدي با مرور وضعيت ايران، قبل و پس از انقلاب اسلامي تصريح كرد: ملّتي كه اكثريت آن بي سواد مطلق بودند اينك در رتبه هاي بالاي علمي جهان قرار دارد و اغلب نيازهاي اصلي خود را خود دريايي توليد مي نمايد و اين بزرگترين تهديد براي استكبار به شمار مي رود.
وي تسلط بر منابع كشور ها و غارت ثروت ملّت ها را اصلي ترين هدف آمريكا دانسته و بيان كرد: ساختن پرونده موهوم هسته اي يك بازي صرفاً سياسي است و ربطي به مسايل فني و صنعتي ندارد.

ايشان با تبريك ايام پيروزي مردم لبنان و فرار صهيونيست ها از خاك لبنان اشاره كرد: استكبار به خوبي مي داند كه جمهوري اسلامي نيازي به بمب اتم ندارد چرا كه بمب اتم، ايمان ما و ملّت هاي به پا خواسته اي هستند كه هر روز در دل دشمن منفجر مي شوند. ملت هاي آزاده، ما را از بمب اتم بي نياز مي كنند.

سردار نقدي 1+5 را تحت سيطره صهيونيست ها دانسته و با اشاره به دور بعدي مذاكرات گفت: از آنجايي كه آنها از خود اراده اي نداشته و به دنبال تامين خواسته هاي صهيونيست ها هستند علي رغم پيشنهادات كامل ايران؛ براي كسب تكليف به كشورهايشان بازگشتند.

وي با اشاره به شكست غرب پس از انتخابات اسفند ماه گذشته و شتابزدگي آنان براي آغاز مذاكرات گفت: براي آنكه قيمت نفت بالا نرود غربي ها بار ديگر به مذاكرات روي آوردند خبرنگار پرسيد پس شما كه ميدانيد آنها بخاطر كاهش قيمت نفت مذاكره مي كنند چرا اين فرصت را به آنها مي دهيد نقدي پاسخ داد اقناع افكار عمومي جهان براي ما از چند دلار بالا رفتن قيمت نفت بيشتر ارزش دارد مردم دنيا بايد بدانند ايران هميشه طرفدار منطق و گفتگوست و اين غربي ها هستند كه در گفتگو و حل مسائل از طريق منطقي كم مي آورند خبرنگار پرسيد علت به نتيجه نرسيدن مذاكرات بغداد چه بود رئيس سازمان بسيج پاسخ داد اولاً نبايد انتظار داشته باشيد اين مذاكرات به زودي به نتيجه برسد در ثاني علت اصلي به نتيجه نرسيدن اين بود كه طرفهاي مقابل تصور غلطي از نتيجه تحريم ها داشتند و خيال مي كردند تحريم ها ما را از پا در آورده و آماده تسليم هستيم وقتي با صلابت طرف ايراني مواجه شدند فهميدند كه ارزيابي شان غلط است و چون اصلاً چنين انتظاري نداشتند متوقف شدند

خبرنگار پرسيد يعني واقعاً تحريم ها تاثيري نداشته است: نقدي جواب داد چرا تاثيرات زيادي داشته و اين تاثيرات مثبت بوده و روز به روز ما را تقويت كرده است وي، تحريم ها را علّت اصلي بالندگي و رشد علمي در كشور دانسته و گفت: پيشرفت چشمگير خود را در مسايل علمي و رشد اقتصادي، مديون همين تحريم ها هستيم. اگر رئيس جمهور آمريكا دستش به خون ملت هاي جهان خصوصاً عراق و افغانستان و لبنان و فلسطين آلوده نبود، اگر شكنجه ها را سامان نداده بود به او بخاطر خدمتي كه به ملت ايران كرده است مدال ملّي مي داديم خدمتي كه رئيس جمهور آمريكا با تحريم به اقتصاد ايران كرده، هيچكس نكرده است.

سردار نقدي در پاسخ به سوال مجري شبكه المنار در خصوص تهديد جمهوري اسلامي ايران به حمله از سوي رژيم اسرائيل گفت: اين يك شوخي بيشتر نيست و اسرائيل در اين حد و قواره نيست كه ايران را تهديد نظامي كند خبرنگار گفت حالا اگر حمله كرد چه مي كنيد نقدي گفت اسرائيل قادر نيست حتي يك روستاي كوچك از نوار غزه را اشغال كند اول يك دهات از غزه را بگيرد نگهدارد تا بفهميم كه قدرت دارد و بعد از اين حرفها بزند و يقيناً كوچكترين خطاي او آخرين خطايش خواهد بود و تجاوز احتمالي اسرائيل به جهان اسلام تنها نتيجه اش فروپاشي اسرائيل و آزادي قدس مي باشد.

وي اثر تهديدات اسرائيل را جز دلداري دادن به طاغوت هاي دست نشانده منطقه ندانسته و گفت: امروز تمام مردم منطقه براي محو اين غده سرطاني آماد ه شده اند و عكس العمل به هر تجاوز احتمالي آزادي قدس شريف خواهد بود.

ايشان بيداري اسلامي را پيامهاي حضرت امام خميني رحمه الله عليه و بازتاب مقاومت حزب الله لبنان و غزه قهرمان توصيف كرده و خاطر نشان كرد: بخش اعظم انرژي فسيلي جهان زير پاي آزادي خواهان و طرفداران انقلاب اسلامي است و اين اقتدار روز به روز در كشور هاي منطقه بيشتر و عميق تر خواهد شد.

رئيس سازمان بسيج مستضعفين در پاسخ به سوالي مبني بر مواضع ايران در خصوص سوريه گفت: همانطور كه امام خامنه اي عزيز فرمودند ما از كساني كه با صهيونيست ها در هر جاي دنيا مبارزه مي كنند حمايت مي كنيم. لذا حمايت ما از مردم سوريه تا زمانيكه رو در روي اسرائيل ايستاده اند امري طبيعي و البته غير قابل معامله است .

وي به دلايل نقشه شوم استكبار در سوريه اشاره كرد و ادامه داد: پس از اخراج آمريكايي ها از خاك عراق و از هم پاشيدگي خط دفاعي آمريكا براي حفاظت از صهيونيست ها در خاك عراق، آمريكا به دنبال ايجاد خطي جديد در سوريه است تا از رژيم اشغالگر قدس در مقابل حركت محتمل مردم شرق جلوگيري نمايد و اين دستپاچگي آمريكا نيز با مقاومت ملّت شجاع سوريه به شكست استكبار منجر خواهد شد.

سردار نقدي در بخش ديگري از اين گفتگو در خصوص تعامل ايران اسلامي با كشورهاي حاشيه خليج فارس گفت: جمهوري اسلامي همواره از سر دوستي و وحدت با كشورهاي منطقه رفتار كرده و در مقابل برخي مواضع افراطي سران دست نشانده اين كشورهاي كوچك؛ آنان را از تندروي ها پرهيز داده و پاسخ ها را متوجه عامل اصلي يعني آمريكا نموده است چرا كه بسياري از اين كشور ها در حقيقت تحت اشغال آمريكا يي ها هستند.

وي در پاسخ به سوال مجري شبكه المنار پيرامون حمله آمريكا گفت:ايران در دهه 70 ميلادي كه آمريكا در عرصه ديپلماسي نفوذ بالايي داشته و به لحاظ اقتصادي و اقتدار نظامي و نفوذ مردمي در اوج بود آمريكا را شكست داد. يقيناً اينك كاربرد سلاح نظامي، زنگ زده و امكان كاربرد سلاح احتمالي غير قابل قبول و بسيار بسيار ضعيف مي باشد.

سردار نقدي با اشاره به فروپاشي آمريكا به عنوان عامل اصلي جنايت ها در سراسر جهان، خاطر نشان كرد: امروز حتّي سران جنايتكار آمريكايي از حمايت مردم خودشان نيز برخوردار نبوده و مردم آمريكا، حكّامشان را يك درصدي مي دانند.

رئيس سازمان بسييج مستضعفين در بخش پاياني صحبت هايش خطاب به ملت شجاع و مقاوم لبنان و نيروهاي اسطوره اي حزب الله قهرمان و رهبرسازش ناپذير و تاريخي مقاومت لبنان گفت: آمريكا مجبور است كه پايگاه هاي نظامي اش را از سراسر جهان جمع كرده و تمامي ناوهايش را نيز برگرداند و از ساحت ملّت هاي دنيا به خاطر جنايات خود رسماً عذرخواهي كند.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

https://www.zorganicsinstitute.edu/profile/slot-online-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.visitlewisfarms.com/profile/slot-online-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.barescatapas.co.uk/profile/slot-online-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.indianmehfil.co.uk/profile/slot-online-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.philcoulter.com/profile/slot-online-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.cambute05drsalazar.com/profile/slot-online-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.chefsgallery.com.au/profile/slot-online-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.youth-impact.org/profile/slot-online-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.chiptunning.com.br/profile/slot-online-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.rsg.gg/profile/daftar-slot-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.visitlewisfarms.com/profile/daftar-slot-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.bcsda.org.au/profile/slot-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.weadartists.org/profile/slot-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.chefsgallery.com.au/profile/slot-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.onephisigmasigma.org/profile/slot-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.zorganicsinstitute.edu/profile/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.youth-impact.org/profile/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.philcoulter.com/profile/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.m3creative.net/profile/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.dogwoodarts.com/profile/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.thinkrci.com/profile/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/profile

https://www.shaveparlor.net/profile/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/profile

https://www.ketoshow.org/profile/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/profile

https://www.cambute05drsalazar.com/profile/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/profile

https://www.osmemorialistas.com.br/profile/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/profile

https://www.trimurcia.org/profile/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/profile

https://www.neetsarthi.com/profile/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/profile

https://www.neetsarthi.com/forum/general-discussions/15-daftar-situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1-2022

https://kosminenaani.com/foorumi/profile/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-2022/

https://jabiru.net.au/service/technical-forum/profile/daftar-situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-2022/

https://www.zorganicsinstitute.edu/profile/situs-slot-gacor-hari-ini-2022/profile

https://www.visitlewisfarms.com/profile/situs-slot-gacor-hari-ini-2022/profile

https://www.barescatapas.co.uk/profile/situs-slot-gacor-hari-ini-2022/profile

https://www.indianmehfil.co.uk/profile/situs-slot-gacor-hari-ini-2022/profile

https://www.philcoulter.com/profile/situs-slot-gacor-hari-ini-2022/profile

https://www.cambute05drsalazar.com/profile/situs-slot-gacor-hari-ini-2022/profile

https://www.chefsgallery.com.au/profile/situs-slot-gacor-hari-ini-2022/profile

https://www.youth-impact.org/profile/situs-slot-gacor-hari-ini-2022/profile

https://www.chiptunning.com.br/profile/situs-slot-gacor-hari-ini-2022/profile

https://www.lanube.21.edu.ar/profile/situs-slot-gacor-hari-ini-2022/profile

https://www.roboteria.com.br/profile/situs-slot-gacor-hari-ini-2022/profile

https://www.barbaramoorefineart.com/profile/situs-slot-gacor-hari-ini-2022/profile

https://www.camaraelisiario.sp.gov.br/profile/situs-slot-gacor-hari-ini-2022/profile

https://www.braspen.org/profile/situs-judi-slot-gacor-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.swensoncenter.org/profile/situs-judi-slot-gacor-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.coolblueadventures.com/profile/situs-judi-slot-gacor-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.barbaramoorefineart.com/profile/situs-judi-slot-gacor-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.carbrookcentre.qld.edu.au/profile/daftar-situs-judi-slot-gacor/profile

https://www.indianmehfil.co.uk/profile/daftar-situs-judi-slot-gacor-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.raceofchampions.com/profile/situs-judi-slot-gacor-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.philcoulter.com/profile/situs-judi-slot-gacor-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.lupinewoods.co.uk/forum/general-discussions/18-kumpulan-daftar-situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1-2022-paling-gacor

https://gitare.info/community/profile/slot-gacor/

https://mijnfitnessaanpak.nl/forum/profiel/slot-gacor/

https://gestelligence.com/community/profile/situs-judi-slot-gacor-terbaik-dan-terpercaya/

https://grailoftheserpent-forum.com/community/profile/situs-judi-slot-gacor-terbaik-dan-terpercaya/

https://holidaycardexchange.com/community/profile/situs-judi-slot-gacor-terbaik-dan-terpercaya/?swcfpc=1

https://horizondrifters.com/community/profile/situs-judi-slot-gacor-terbaik-dan-terpercaya/

https://humanresourcesupermarket.com/community/profile/situs-judi-slot-gacor-terbaik-dan-terpercaya/

http://www.homesteadhow.com/community/profile/situs-judi-slot-gacor-terbaik-dan-terpercaya/

https://instant-modz.com/community/profile/situs-judi-slot-gacor-terbaik-dan-terpercaya/

https://isildo.com/community/profile/situs-judi-slot-gacor-terbaik-dan-terpercaya/

https://journeytoshaolintemple.com/community/profile/situs-judi-slot-gacor-terbaik-dan-terpercaya/

https://www.mallareddyuniversity.ac.in/profile/slot-gacor-terbaru-2022/profile

https://www.swensoncenter.org/profile/slot-gacor-terbaru-2022/profile

https://www.napoleon200.org/profile/slot-gacor-2022/profile

https://www.mallareddyuniversity.ac.in/profile/situs-slot-gacor-hari-ini-2022/profile

https://www.swensoncenter.org/profile/slot-gacor-hari-ini-2022/profile

https://www.napoleon200.org/profile/slot-gacor-hari-ini-2022/profile

https://www.mallareddyuniversity.ac.in/profile/situs-slot-gacor-gampang-menang-2022/profile

https://www.swensoncenter.org/profile/slot-gacor-gampang-menang-2022/profile

https://www.napoleon200.org/profile/slot-gacor-gampang-menang-2022/profile

https://www.evchc.org/profile/slot-gacor-terpercaya-2022/profile

https://www.carbrookcentre.qld.edu.au/profile/slot-gacor-2022-terbaru/profile

https://www.philcoulter.com/profile/slot-gacor-2022-terbaru/profile

https://www.mallareddyuniversity.ac.in/profile/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.napoleon200.org/profile/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.burdphysicaltherapy.com/profile/slot-gacor-2022/profile