کد خبر : 2452
تاریخ انتشار : شنبه 16 ژوئن 2012 - 22:24
835 بازدید

غواصان فریدونکناری ساحل اروند ، ساحل شیطان زده فریدونکنار را دریابید +تصاویر

غواصان فریدونکناری ساحل اروند ، ساحل شیطان زده فریدونکنار را دریابید +تصاویر

مسئولان ویژه بخوانند؛ مسئولین قضایی شهرستان آیا حکمی برای این موارد در دستگاه قضایی شما و قرآن و سیره ائمه معصومین وجود ندارد؟ که قطعا وجود دارد. پس تکلیف بر همگان شفاف و روشن است ،علی الخصوص دستگاه قضا که می تواند به تنهایی در مقابل این جریان سازمان یافته دشمنان با قدرت برخورد نماید

مسئولان ویژه بخوانند؛

مسئولین قضایی شهرستان آیا حکمی برای این موارد در دستگاه قضایی شما و قرآن و سیره ائمه معصومین وجود ندارد؟ که قطعا وجود دارد. پس تکلیف بر همگان شفاف و روشن است ،علی الخصوص دستگاه قضا که می تواند به تنهایی در مقابل این جریان سازمان یافته دشمنان با قدرت برخورد نماید

ساعت 19 وارد شهر سرداران نامی و بصیرت صفتان روح ا… خمینی (ره) شدیم. تمثال معصومانه و پر از رمز و راز محافظ شهر ، سردار سرداران بصیر، چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کرد و با آدمی سر صحبت را ناخودآگاه باز می کند؛ اینجا فریدونکنار است.

شهر آلاله های سرخ؛ مراعات کنید. امنیت امروز حاصل خون من و یاران گمنام حسینی در 8 سال دفاع مقدس است؛ اگر می شود با وضو وارد شوید. کمی جلوتر مصلی شهر، زیبایی معنوی خاصی به شهر داده است.

آن هم یادآور زحمات23 ساله رسول اکرم اسلام(ص) در 1400 سال پیش که به یادگار مانده است و امروز ندای توحید و یکتا پرستی و مبارزه با کفر و شرک در سنگرهای نمازهای سیاسی عبادی جمعه از مصلی  های دنیای اسلام تداعی کننده آن ایام است.

بین این دو اسطوره عمل و علم، در سمت راست خیابان جهاد یا دانشگاه پردیسان و کمی بالاتر خیابان پارک لاله ساحل زیبای خداوند موهبت بی منتهی را متذکر می شود که « لَئن شَکَرتُم لاَزیدَنَّکُم وَ لئن کَفَرتُم اِنَّ عَذابی لَشَدید».

وارد ساحل شدیم. ساحل که نه، البته با عنوان زیبای « طرح سالمسازی دریا» کلی خوشحال شدیم که ساحل سالم به اتفاق خانواده خوش است.

اما بدو ورود حکایت از ساحلی بسیار شیطان­زده و ناسپاس فرمان خداوند داشت. قسمت برادران ؛ به طرفش رفتیم اما نه، دستی به چشم کشیدیم که اشتباه آمدیم.

اینجا که خواهران ،خواهران نه ، خانم های مرد نما و مردهای خانم نما می لولند،به اتفاق هم شنا می کنند و گروهی مختلط تماشاگر گروهی دیگر، به ناچار به خانواده هایمان گفتیم برگردید به آن طرف ساحل که سالم بمانید.

اما تابلوی دیگر نظرمان را به خود جلب کرد. محل شنای خواهران ؛ خوشحال شدیم، به خانواده گفتیم برگردید بروید قسمت شنای خواهران؛ که یکی از همراهان گفت ؛ آنجا که آقایان در حال شنا هستند.

کمی جلوتر رفتیم و دیدیم با نهایت گستاخی ، موتوری ( کرایه ای ) در حال دور زدن محوطه شنای خواهران است. سوال کردیم گفت: نجات غریق هستم. کمی آن طرف تر از خیابان پارک لاله وارد ساحل می شوی منظره ی ساحل خانوادگی بود که تابحال ندیده بودم. این طرف شنای آقایان،وسط شنای خانم ها(البته آقایان)وکمی آن طرف­تر شنای … نمی دانم … .

آری این است داستان غم انگیز ساحل شهری که ورودی آن مفتخر به فاخرترین انسان قرن 21 می باشد و با عرض پوزش از اینکه نمی توانستیم تمثال مبارک آن نور الهی ، بصیر شهر را دراین مقوله بیاوریم چرا که نور و ظلمت در یک جا جمع نمی شود ، ناخودآگاه به یاد شهدای غواص فریدونکناری والفجر 8 شهید عباس زاده و امین تبار افتادم که از ساحل اروند به اقیانوس خداوند پیوستند و خواستم در این مقال بیاورم اما صد حیف ساحل عروج آن عزیزان به اقیانوس الهی کجا، کنار این ساحل اقیانوس شیطانی کجا؟ و صد البته اجتماعی ضدین، محال است.

البته این شهر نامداران را چه شد که باید اینگونه شاهد این صحنه های بسیار ناسالم و زننده باشد؟ مسئولین شهری ، فرماندار محترم ،شهرداری،و شورای شهر که تابلوی سالم سازی (البته ناسالم سازی)شما در کنار این ساحل چشمها را خیره می کند ، بخشدار محترم و در یک کلام همه فریدونکناریهای عزیز و محبوب و دوست داشتنی  سری به این حوالی بزنید و اگر شده به اتفاق خانواده محترم شرف حضور پیدا کنید .

این موهبت الهی امانت دست ما و شماست .چه جواب داریم به سردار بصیر و شهدایی که امنیت و آسایش ما و شما حاصل خون آنهاست، فردای قیامت بدهیم؟ امام جمعه محترم شهر؛ شما را به خدا یک دستور ولایی بدهید چرا که نماینده نائب بر حق امام زمان (عج) در این شهر ولایی هستید.

مسئولین قضایی شهرستان آیا حکمی برای این موارد در دستگاه قضایی شما و قرآن و سیره ائمه معصومین وجود ندارد؟ که قطعا وجود دارد. پس تکلیف بر همگان شفاف و روشن است ،علی الخصوص دستگاه قضا که می تواند به تنهایی در مقابل این جریان سازمان یافته دشمنان با قدرت برخورد نماید البته ناگفته نماند خیلی از مردمی که به ساحل آمده بودند و حتی غرفه­ داران نیز احساس نگرانی می کردند و منتظر برخورد با این افراد بودند که انشاءا… مسئولین شهرستان اقدام به موقع بکنند.

اما غواصان فریدونکناری ساحل اروند؛ چند کلمه­ ای با شما:

یادتان است شبهای بی شمع و چراغ اما نورانی و ملکوتی آن هم پای رکاب شهید عباس زاده­ ها و امین تبارها؟ که خدایشان رحمت کند. یادتان است به خط ساحل پر از مین ­های خورشیدی و … زدید تا خط ولایت زده نشود؟ یادتان است برای اجرای دستور ولی فقیه زمان در ساحل اروند غسل شهادت کردید و با خون، طومار امضاء نمودید، تا خون ولایت در رگ زمان همچنان ساری و جاری باشد،؟

رزمندگان دفاع مقدس مگر غیر از این است امروز صحنه جنگ است. مگر فریاد امام مظلوم را نمی شنوید که فرمودند: “می بینم صحنه را، می بینم تجهیز را، می بینم صف آرایی را، می بینم دهان­های با حقد و غضب گشوده شده و دندان­های با غیظ به هم فشرده شده علیه انقلاب و امام و همه آرمان­ها و همه کسانی که به این حرکت، دل بسته ­اند. چه کنم اگر کسی نمی بیند؟”

رزمندگان، بسیجی­ ها، امت حزب­ الله و خونگرم فریدونکناری و همه مردم نجیب و شریف استان مازندران، امروز دشمن با همه توان و قدرت جهانی 32 ساله برای گرفتن ساحل، جنگل و غیرت و حجاب، دین و اعتقاد، ارزش­های اسلامی انقلابی به میدان آمده است که مرید و مقتدای ما اینچنین فریاد بر می آورد.

بیایید با یک اقدام انسانی و ایمانی ساحل سالمی بسازیم، جنگل امن و آرامی داشته باشیم. مازندران درخور­ شأن سرداران و ده هزار شهیدش داشته باشیم.

شما که اروند وحشی را با اعتقاد و ایمان به ولایت فقیه رام و مطیع خود کردید بیایید دوباره با ایمان و اعتقاد و به تأسی از غواصان شهید شهرتان ساحل را در یابید.

در پایان جا دارد مسئولین قضایی عزیز شهرستان فریدونکنار به فرموده امام خامنه­ ای در سفر کرمانشاه که فرمودند:‌‌ ” همانگونه که بسیج و بسیجی باید قوانین را رعایت کند، از طرف دیگر، اگر قوانین و ضوابط دست و پاگیری مقابل بسیج و گسترش روحیه بسیجی وجود داشته باشد، باید کسانی که تغییر قوانین به عهده آنان است، این موانع را برطرف کنند”، با حمایت همه جانبه از بسیجیان و یادگاران هشت سال دفاع مقدس در این رزمایش فرهنگی سهم به سزا ایفا نمایند تا انشاء ا… در این عرصه تمام عیار جنگ نرم بسان میدان جنگ 8 ساله ایران اسلامی پیروز و سر افراز گردیم و روح شهدای شهرستان بر فراز شهر همچنان مستدام و در اهتزاز باشد.

در خاتمه با کلام گوهربار امام خامنه­ ای(مدظله العالی) این وجیزه را مزین می­نمائیم:

بسیج سیاسی است اما “سیاست زده، سیاسی کار و جناحی” نیست. بسیج مجاهد است اما بی انضباط و افراطی نیست، عمیقاً متدین و متعبد است اما متحجر و خرافی نیست، با بصیرت است اما از خود راضی نیست، اهل جذب حداکثری است اما غیور است و درباره اصول تسامح نمی کند، طرفدار علم است اما علم زده نیست، اخلاق اسلامی دارد اما این اخلاقش ریاکاری نیست، در آباد کردن دنیا فعال است اما خود اهل دنیا نیست./بلاغ

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 1
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

راما جمعه , 28 سپتامبر 2012 - 12:19

متأسف و اندوهگین شدم از وجود چنین انسانهای مرتجع و احمقی که در قرن بیست و یکم و در کشاکش مشکلات بسار مردم هنوز سنگ بی فرهنگی عربی پرستی خود را به سینه میزنند. آقای عرب زده ی ، عرب پرست ، تو که وکیل خود خواسته مردم شدی ، خجالت بکش و دست از این نگارش ها و اظهار نظرهای بیخود بردار و مردم را به حال خود رها کن و برو در حوض خانه خودت شنا کن . که همان رهبران دینی که گفتی بارها گفته اند که مردم آزاری بزرگترین گناه است .

https://www.zorganicsinstitute.edu/profile/slot-online-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.visitlewisfarms.com/profile/slot-online-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.barescatapas.co.uk/profile/slot-online-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.indianmehfil.co.uk/profile/slot-online-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.philcoulter.com/profile/slot-online-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.cambute05drsalazar.com/profile/slot-online-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.chefsgallery.com.au/profile/slot-online-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.youth-impact.org/profile/slot-online-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.chiptunning.com.br/profile/slot-online-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.rsg.gg/profile/daftar-slot-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.visitlewisfarms.com/profile/daftar-slot-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.bcsda.org.au/profile/slot-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.weadartists.org/profile/slot-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.chefsgallery.com.au/profile/slot-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.onephisigmasigma.org/profile/slot-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.zorganicsinstitute.edu/profile/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.youth-impact.org/profile/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.philcoulter.com/profile/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.m3creative.net/profile/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.dogwoodarts.com/profile/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.thinkrci.com/profile/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/profile

https://www.shaveparlor.net/profile/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/profile

https://www.ketoshow.org/profile/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/profile

https://www.cambute05drsalazar.com/profile/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/profile

https://www.osmemorialistas.com.br/profile/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/profile

https://www.trimurcia.org/profile/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/profile

https://www.neetsarthi.com/profile/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/profile

https://www.neetsarthi.com/forum/general-discussions/15-daftar-situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1-2022

https://kosminenaani.com/foorumi/profile/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-2022/

https://jabiru.net.au/service/technical-forum/profile/daftar-situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-2022/

https://www.zorganicsinstitute.edu/profile/situs-slot-gacor-hari-ini-2022/profile

https://www.visitlewisfarms.com/profile/situs-slot-gacor-hari-ini-2022/profile

https://www.barescatapas.co.uk/profile/situs-slot-gacor-hari-ini-2022/profile

https://www.indianmehfil.co.uk/profile/situs-slot-gacor-hari-ini-2022/profile

https://www.philcoulter.com/profile/situs-slot-gacor-hari-ini-2022/profile

https://www.cambute05drsalazar.com/profile/situs-slot-gacor-hari-ini-2022/profile

https://www.chefsgallery.com.au/profile/situs-slot-gacor-hari-ini-2022/profile

https://www.youth-impact.org/profile/situs-slot-gacor-hari-ini-2022/profile

https://www.chiptunning.com.br/profile/situs-slot-gacor-hari-ini-2022/profile

https://www.lanube.21.edu.ar/profile/situs-slot-gacor-hari-ini-2022/profile

https://www.roboteria.com.br/profile/situs-slot-gacor-hari-ini-2022/profile

https://www.barbaramoorefineart.com/profile/situs-slot-gacor-hari-ini-2022/profile

https://www.camaraelisiario.sp.gov.br/profile/situs-slot-gacor-hari-ini-2022/profile

https://www.braspen.org/profile/situs-judi-slot-gacor-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.swensoncenter.org/profile/situs-judi-slot-gacor-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.coolblueadventures.com/profile/situs-judi-slot-gacor-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.barbaramoorefineart.com/profile/situs-judi-slot-gacor-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.carbrookcentre.qld.edu.au/profile/daftar-situs-judi-slot-gacor/profile

https://www.indianmehfil.co.uk/profile/daftar-situs-judi-slot-gacor-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.raceofchampions.com/profile/situs-judi-slot-gacor-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.philcoulter.com/profile/situs-judi-slot-gacor-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.lupinewoods.co.uk/forum/general-discussions/18-kumpulan-daftar-situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1-2022-paling-gacor

https://gitare.info/community/profile/slot-gacor/

https://mijnfitnessaanpak.nl/forum/profiel/slot-gacor/

https://gestelligence.com/community/profile/situs-judi-slot-gacor-terbaik-dan-terpercaya/

https://grailoftheserpent-forum.com/community/profile/situs-judi-slot-gacor-terbaik-dan-terpercaya/

https://holidaycardexchange.com/community/profile/situs-judi-slot-gacor-terbaik-dan-terpercaya/?swcfpc=1

https://horizondrifters.com/community/profile/situs-judi-slot-gacor-terbaik-dan-terpercaya/

https://humanresourcesupermarket.com/community/profile/situs-judi-slot-gacor-terbaik-dan-terpercaya/

http://www.homesteadhow.com/community/profile/situs-judi-slot-gacor-terbaik-dan-terpercaya/

https://instant-modz.com/community/profile/situs-judi-slot-gacor-terbaik-dan-terpercaya/

https://isildo.com/community/profile/situs-judi-slot-gacor-terbaik-dan-terpercaya/

https://journeytoshaolintemple.com/community/profile/situs-judi-slot-gacor-terbaik-dan-terpercaya/

https://www.mallareddyuniversity.ac.in/profile/slot-gacor-terbaru-2022/profile

https://www.swensoncenter.org/profile/slot-gacor-terbaru-2022/profile

https://www.napoleon200.org/profile/slot-gacor-2022/profile

https://www.mallareddyuniversity.ac.in/profile/situs-slot-gacor-hari-ini-2022/profile

https://www.swensoncenter.org/profile/slot-gacor-hari-ini-2022/profile

https://www.napoleon200.org/profile/slot-gacor-hari-ini-2022/profile

https://www.mallareddyuniversity.ac.in/profile/situs-slot-gacor-gampang-menang-2022/profile

https://www.swensoncenter.org/profile/slot-gacor-gampang-menang-2022/profile

https://www.napoleon200.org/profile/slot-gacor-gampang-menang-2022/profile

https://www.evchc.org/profile/slot-gacor-terpercaya-2022/profile

https://www.carbrookcentre.qld.edu.au/profile/slot-gacor-2022-terbaru/profile

https://www.philcoulter.com/profile/slot-gacor-2022-terbaru/profile

https://www.mallareddyuniversity.ac.in/profile/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.napoleon200.org/profile/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya/profile

https://www.burdphysicaltherapy.com/profile/slot-gacor-2022/profile