گلوگاه ما

تعداد بازدید: 131 بازدید
|
کد خبر: 2599
تاریخ انتشار: 20 ژوئن 2012

به گزارش گلوگاه ما به نقل از پرس تی وی : به دنبال حملات هوايي جديد رژيم اسرائيل در نوار غزه و يک روز بعد از کشته شدن ۴ فلسطيني در حملاتي مشابه، دو نوجوان فلسطيني ديگر جان خود را از دست داده‌اند.

يک منبع پزشکي فلسطيني که نام وي ذکر نشده است گفت، اين حملات سه شنبه (۳۰ خرداد) مدت کوتاهي بعد از نيمه شب در شهر دير البلح واقع در مرکز غزه رخ داد.

وي افزود: “دو شهروند در حملات هوايي اسرائيل کشته شدند. اجساد قربانيان امروز صبح زماني که يک خودروي امدادي توانست به محل حادثه برود، پيدا شد.”

محمد باسم ابومالک و يوسف الطالباني قربانيان ۱۷ ساله‌اي هستند که در پي حملات جنگنده‌هاي رژيم اسرائيل جان خود را از دست دادند.

گزارش‌هاي اوليه حاکي از اين بود که دو فلسطيني در اين حملات زخمي شدند اما مشخص نيست که دو نوجوان کشته‌شده همان دو فرد هستند يا خير.

حملات هوايي روز سه شنبه يک روز بعد از اين انجام گرفت که ۴ فلسطيني در حملاتي مشابه در منطقه‌اي در نزديکي شهر بيت حانون کشته و ۳ تن نيز زخمي شدند.

تانک‌ها و بولدوزرهاي رژيم اسرائيل ۱۷ ژوئن (۲۸ خرداد) نيز به شهر دير البلح تجاوز کرده و يک فلسطيني را زخمي کردند.

افزون بر اين، يک شهرک نشين اسرائيلي ۱۷ ژوئن دو فلسطيني را در شهر الخليل واقع در جنوب کرانه باختري به ضرب گلوله به قتل رساند.

رژيم اسرائيل تقريبا به صورت روزانه نوار غزه را هدف حملات خود قرار مي‌دهد.

گزارش‌ها در مورد حمله نيروهاي رژيم اسرائيل به سرزمين‌هاي فلسطيني چند روز بعد از اين منتشر مي‌شود که امريکا به شيمون پرز، رئيس رژيم اسرائيل نشان آزادي اعطا کرد. اين در حالي است که پرز چندين دهه بر کشتار زنان و کودکان فلسطيني توسط نيروهاي اسرائيل نظارت داشته است.

باراک اوباما رئيس جمهور امريکا ۱۳ ژوئن (۲۴ خرداد) بالاترين نشان غيرنظامي اين کشور را در جريان يک مراسم شام در کاخ سفيد به اين جنايتکار ۸۸ ساله اعطا کرد.ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: