گلوگاه ما

تعداد بازدید: 66 بازدید
|
کد خبر: 101896
باشگاه بارسلونا برای حفظ مسی، سوارز و نیمار در فصل آینده رقمی نزدیک به 100 میلیون یورو باید هزینه کند.
تاریخ انتشار: 28 ژانویه 2016

به گزارش گلوگاه ما به نقل از “ورزش سه”، وقتی نیمار توانست در میان سه نامزد نهایی توپ طلای ۲۰۱۵ قرار بگیرد، مشخص بود که باشگاه بارسلونا باید هرچه زودتر برای بهتر کردن قرارداد این ستاره برزیلی اقدامات لازم را انجام دهد.

نیمار سال ۲۰۱۳ به بارسلونا پیوست و فعلا ۱۰٫۵ میلیون یورو ناخالص از باشگاه حقوق دریافت می کند؛ در حالیکه تابستان گذشته از یونایتد پیشنهادی جدی دریافت کرد و هم اکنون رئال مادرید را نیز خواهان خود می بیند.

جوزپ بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا به همین منظور در تلاش است تا قرارداد نیمار را تمدید کرده و حقوق دریافتی او را به ۳۰ میلیون یورو افزایش دهد. این مساله در مورد مسی نیز عملی خواهد شد چرا که در قرارداد جدید مسی که سال ۲۰۱۴ به امضا رسید، بندی گنجانده شده که دریافتی این بازیکن در تابستان ۲۰۱۶ به ۵۰ میلیون یورو (ناخالص) افزایش خواهد یافت.

لوئیس سوارز، دیگر ضلع مثلث مشهور MSN نیز در حال حاضر ۱۵ میلیون یورو از بارسلونا حقوق دریافت می کند که تابستان این رقم تا ۲۰ میلیون یورو افزایش خواهد یافت به عبارتی باشگاه بارسلونا برای حفظ سه مهاجم شاخص خود از گزند رقبای متمول، رقمی نزدیک به ۱۰۰ میلیون یورو در سال ۲۰۱۶ هزینه خواهد کرد. بارسلونا سال ۲۰۱۵، ۴۱۹ میلیون یورو به بازیکنان خود پرداخت کرده بود که ۷۳ درصد بودجه کل این باشگاه را شامل می شد.

 ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: