گلوگاه ما

تعداد بازدید: 244 بازدید
|
کد خبر: 113969
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: پرویز مظلومی به خوبی جواب اعتمادی که به بازیکنان جوانش کرده بود را در دیدار مقابل سایپا گرفت.
تاریخ انتشار: 29 آوریل 2016

به گزارش گلوگاه ما، محمد نوری در خصوص پیروزی ۲ بر یک استقلال مقابل سایپا و بازگشت آبی‌پوشان به صدر جدول، اظهار داشت: استقلال واقعا به این ۳ امتیاز احتیاج داشت چرا که اگر می‌خواست در کورس قهرمانی باقی بماند، باید در این دیدار پیروز می‌شد.

 

خبرگزاری فارس: نوری: جوانان استقلال به خوبی جواب اعتماد مظلومی را دادند/ رحمتی یکی از بهترین گلرهای تاریخ ایران است

 

 

استقلال در نیمه اول بازی متعادلی را به نمایش گذاشت و در نیمه دوم تیم توانست شرایط بهتری داشته باشد و از لاک دفاعی خارج شد.

وی ادامه داد: خوشحالم که پرویز مظلومی به جوانان خود بار دیگر اعتماد کرد و آنها توانستند به خوبی جواب اعتماد او را بدهند. وقتی سرمربی از بازیکنان جوان تیمش استفاده می‌کند هواداران هم راضی هستند حتی اگر تیم شکست بخورد چرا که بازیکنان با انگیزه در زمین حاضر می‌شوند.

پیشکسوت استقلال در مورد دروازه‌بانی رحمتی خاطرنشان کرد: رحمتی واقعا آماده بود او در دقایق پایانی واکنشی از خود نشان داد که فکر می‌کنم هیچ دروازه‌بانی در ایران نتواند چنین عکس‌العملی را به نمایش بگذارد. خدا به او رحم هم کرد که سرش به تیرک دروازه‌ اصابت نکرد. او واقعا برای استقلال زحمت زیادی کشیده است و یکی از بهترین دروازه‌بانان خوب تاریخ ایران است.

نوری در مورد قهرمانی استقلال خاطرنشان کرد: استقلال هم اکنون قهرمانی‌اش در دستان خودش است چرا که می‌تواند در ۲ دیدار آینده با برتری مقابل حریفان قهرمانی را کسب کند. هرچند که بازی‌های سختی دارد اما باید نشان بدهد که لیاقت قهرمانی را دارد.

وی خاطرنشان کرد: خسرو حیدری در دیدار مقابل سایپا بسیار خوب ظاهر شد. امید ابراهیمی و اسماعیلی مقابل مدافعان به خوبی بازی کردند و امیدوارم همین ترکیب در بازی‌های آینده بتواند به خوبی بازی کند. تغییر و تحولاتی که استقلال پس از دربی در خط دفاعی‌اش داشت، جواب داده و تیم توانسته کمی در این خط بهتر کار کند.

پیشکسوت آبی‌پوشان در مورد دیدار استقلال مقابل تراکتورسازی و صبا تاکید کرد: به نظرم بازی مقابل تراکتورسازی کمتر از دربی نیست. به هر حال حاشیه‌های این بازی باعث می‌شود که استرس در بین بازیکنان به وجود بیاید و این دیدار را حساس می‌کند اما امیدواریم بازیکنان با قدرت در زمین حاضر شوند تا در دیدار پایانی هم مقابل صبا بتواند با پیروزی مقابل این تیم قهرمانی را از آن خود کند.

 مرجع : فارس

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: