گلوگاه ما

تعداد بازدید: 262 بازدید
|
کد خبر: 134631
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گلوگاه از برگزاری چهلمین دوره مسابقات قرآن کریم در این شهرستان خبر داد.
تاریخ انتشار: 14 می 2017

به گزارش گلوگاه ما، محمدحسین فاضلى رئیس اداره اوقاف و امور خیریه گلوگاه صبح امروز به خبرنگار ما از برگزاری مسابقات قرآن کریم توسط سازمان اوقاف در سراسر کشور در گلوگاه خبر داد و اظهار کرد: مسابقات قرآن کریم سازمان اوقاف باسابقه ترین و تخصصی ترین مسابقات در کشور است.

 

وی ترویج فرهنگ غنی قرآن کریم را یکی از کارهای بزرگ اوقاف و امور خیریه دانست و افزود: برگزاری مسابقات قرآن در رشته های مختلف قرآنی از جمله این کار هااست.

 

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه گلوگاه بیان کرد: برگزاری این مسابقات نیازمند مشارکت جامعه قرآنی و ادارات و نهادها است.
فاضلی افزود: چهلمین دوره مسابقات در رشته های حفظ ۵-۱۰ ،۲۰ جزء و حفظ کل قرآن،قرائت،ترتیل،اذان و دعا خوانی ویژه برادران و خواهران بالای ۱۸ سال در روز چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت راس ساعت ۸ صبح همراه با افتتاحیه در فاطمیه و مسجد ولی عصر(عج) گلوگاه برگزار می گردد.

 

وی با اشاره به اینکه قضاوت این دوره از مسابقات را شش داور متخصص و با تجربه قرآنی به عهده دارند، ادامه داد: نفرات برتر این دوره از مسابقات در رشته های مختلف که حدنصاب نمره را کسب کردند به مسابقات استانی اعزام و مورد تجلیل قرار می گیرند.

 

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه گلوگاه بیان کرد: تمامی کسانی که بصورت حضوری و در سایت قرآن ایران ثبت نام کردند می توانند در این مسابقات شرکت نمایند.

 

فاضلی در پایان گفت: رشته معارف شامل تفسیر نمونه سوره های یوسف و رعد همزمان با سراسر کشور بصورت کتبی در ۱۵ خرداد ماه برگزار می گردد که جزئیات آن متعاقبا اعلام خواهد شد.ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: