گلوگاه ما

تعداد بازدید: 10,228 بازدید
|
کد خبر: 143966
طی مراسمی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی سرهنگ دوم حسن يوسفي به عنوان فرمانده ناحيه مقاومت بسيج گلوگاه معرفی شد.
تاریخ انتشار: 23 ژانویه 2018

به گزارش گلوگاه ما، سرهنگ پاسدار حسین محمد رضایی جانشین فرمانده سپاه کربلا مازندران در آئین تودیع و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گلوگاه با حضور مسؤولان شهرستانی، فرماندهان،‌ بسیجیان،‌ خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در سالن فجر اداره ارشاد گلوگاه برگزار شد، اظهار داشت: دشمنان نظام در حوزه‌های اقتصاد،‌ فرهنگ،‌ خانواده،‌ صنعت، کشاورزی، علم و در دیگر زمینه‌ها در حال فشار آوردن و منحرف کردن این انقلاب هستند و ما باید این آمادگی را برای ناکامی دشمنان در خود ایجاد کنیم.

وی با اشاره به سخن مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه بهترین مبارزه با آمریکا خدمت به مردم است، افزود: این خدمت رسانی به مردم است که پیوند میان نظم و مردم را حفظ می‌کند، چرا که خود مردم کمک و همراهی کردند تا این انقلاب به سرانجام برسد.

جانشین فرمانده سپاه کربلا مازندران بیان داشت: انقلابیگری یعنی خدمت کردن به مردم و کسانی که ادعای این را دارند که پیرو خط رهبری هستند باید خدمت به مردم را در اولویت کارهای خود قرار دهند.

سرهنگ حسن حسنی فرمانده سابق ناحیه مقاومت بسیج گلوگاه نیز با ارائه گزارشی از عملکرد خود در شهرستان، گفت: طی شش سال گذشته دو سالن ورزشی توسط سپاه احداث و همچنین ۴۰ واحد ساختمان مسکونی با همکاری کمیته امداد برای مددجویان ساخته و تحویل داده شده است.

وی افزود: با ورود به حوزه آسیب‌های اجتماعی شامل؛ طلاق، اعتیاد، زنان بی سرپرست و … این شهرستان توانستیم گام‌های موثری در کاهش این آسیب‌ها برداریم.

سرهنگ یوسفی فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج گلوگاه نیز از زحمات همه فرماندهان این ناحیه از زمان تشکیل این نهاد انقلابی تا به امروز، خواستار همکاری همه مسئولان، پرسنل و بسیجیان این شهرستان در راستای اهداف ولایت فقیه،‌آرمان‌های امام(ره) و شهدای انقلاب اسلامی شد.

وی گفت : هر کسی گوشه ای از مسئولیت را در پیش می گیرد و کار را پیشبرد و اگر بتوانیم از پتانسیل مردم استفاده کنیم خیلی از کارها حل خواهد شد .

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گلوگاه افزود: خیلی از کارهایی که در بسیج انجام می‌شود را نمی توان نشان داد و کارها قابل احساس و بیان نیست،‌ کارهایی اعم از فرهنگی،‌ عقیدتی و سیاسی که در هیچ نمایشگاهی و هیچ فیلمی نمیتوان آن را نمایش داد که مردم و مسؤولین این عملکرد را در اثر بخشی سطح جامعه باید احساس کنند.

سرهنگ یوسفی در خصوص برنامه‌های سال آینده خود،‌ گفت: توجه به اقشار دانش محور در راستای نقش آفرینی و پژوهش،‌ کمک به تولید علم، نقش آفرینی موثر در کمک به تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال می‌باشد.

وی در خصوص تمرکز به اثر بخشی خدمات اجتماعی در شهرستان، اظهار داشت: با ایجاد گشت‌های محله محور، جهاد سلامت،‌ اردوهای جهادی در راستای محرومیت‌زدایی،‌ طرح همگام با کشاورز، ایجاد صندوق قرض الحسنه اشتغالزا و کاهش آسیب های اجتماعی شاهد ایجاد اثر بخشی خدمات اجتماعی در سطح گلوگاه باشیم.

به گزارش گلوگاه ما؛‌ در این آئین از زحمات و تلاش های سرهنگ حسن حسنی تقدیر و تشکر بعمل آمد و سرهنگ دوم پاسدار سید حسن یوسفی طی حکمی به عنوان فرمانده ناحیه بسیج سپاه شهرستان گلوگاه منصوب شد.

 ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: