گلوگاه ما

تعداد بازدید: 124 بازدید
|
کد خبر: 155179
منابع طبیعی مازندران در واکنش به فیلم منتشر شده با عنوان «پاک تراشی» جنگل‌های هیرکانی در گلوگاه عنوان کرد؛ این منطقه مربوط به استان گلستان و کل عرصه مستثنیات قانونی اشخاص است.
تاریخ انتشار: 21 ژوئن 2022

به گزارش سایت گلوگاه ما به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، فیلمی با عنوان «پاک تراشی» جنگل‌های هیرکانی در منطقه گلوگاه مازندران در فضای مجازی دست به دست می‌شود و واکنش‌های زیادی را در میان کاربران به ویژه دوستداران طبیعت در پی داشته است.

 

در این فیلم هوایی بخشی از جنگل‌های شمال کشور نشان داده می‌شود که در میان جنگل‌های انبوه، زمینی بدون پوشش توجه ببیننده را به خود جلب می‌کند.

خبرنگار فارس در شهرستان ساری موضوع را از اداره کل منابع طبیعی مازندران، حوزه ساری پیگیر کرده است، اداره کل منابع طبیعی استان در پاسخ به این موضوع اعلام کرده است: این منطقه از لحاظ حوزه سیاسی، قضایی و منابع طبیعی هیچ ارتباطی با شهرستان گلوگاه ندارد.

این عرصه بین نوکنده و روستای بنفش‌تپه منطقه معروف به نوده و در استان گلستان واقع شده است.

ضمنا کل عرصه مستثنیات قانونی اشخاص است، افرادی با پاراگلایدر از این عرصه فیلم گرفته که هیچ‌گونه اطلاعاتی از قوانین و مقررات منابع طبیعی، مستثنیات یا ملی بودن آن ندارند و اقدام به نشر آن کرده‌اند و موجب تشویش اذهان عمومی می‌شوند.ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: