گلوگاه ما

تعداد بازدید: 24 بازدید
|
کد خبر: 155505
فرمانده سپاه کربلا گفت: مردم باید شناخت کافی از مبانی انقلاب اسلامی داشته باشند.
تاریخ انتشار: 10 آگوست 2023

آئین افتتاحیه دوره معرفتی بصیرتی خط امام (ره) سازمان بسیج دانشجویی مازندران با حضور سردار مسلمی فرمانده سپاه کربلا  و ۳۰۰ دانشجوی دانشگاه های سراسر استان در جوار بارگاه مطهر و ملکوتی حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها در شهر مقدس قم برگزار شد.

سردارسیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا مازندران در این مراسم بر ضرورت برگزاری این دوره ها تاکید کرد.

وی افزود : برگزاری این دوره های تشکیلاتی و مهارتی و شناختی و معرفتی نیاز امروز همه ی مردم جامعه به ویژه دانشجویان سراسر کشور است و برگزاری این دوره ها ضروری است.

مسلمی اظهار کرد : مردم باید شناخت کافی از مبانی انقلاب اسلامی داشته باشند.

سید امیر سادات کرمی مسئول سازمان بسیج دانشجویی سپاه کربلا مازندران نیز در این مراسم گفت: در این دوره نیز مانند سال های گذشته تعداد ۳۰۰ نفر از دانشجویان (آقا و خانم ) از سراسر استان و دانشگاه های مختلف شرکت کردند.

وی افزود: هدف از برگزاری این دوره های مهارتی، معرفتی و شناختی، افزایش شناخت دانشجویان نسبت به جنبه های مختلف انقلاب اسلامی به ویژه مبانی این انقلاب و افزایش توانمندی و مهارت دانشجویان بسیجی که عضور اعضای شورای بسیج دانشجویی به عنوان هسته سخت فعالیت می کنند در پاسخ به شبهات امسال در استان قم و شهرستان قم در حال برگزاری است.

سادات کرمی گفت: برگزاری این دوره ها برای همه ی مردم به ویژه دانشجویان و با عمق بخشی به همه زمینه های فرهنگی، علمی ، سیاسی و جهادی و… دانشجویان است تا نقش آفرینی دانشجویان به ویژه اعضای شورای بسیج دانشجویی به عنوان هسته های سخت و نیز جذب دانشجویان بیشتر در بسیج دانشجویی و شرکت عموم مردم در همایش های مرتبط با شناخت مبانی انقلاب اسلامی برای تداوم انقلاب اسلامی و دست یابی به اهداف عالی تر انجام می شود.

انتهای پیام/ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: