گلوگاه ما

تعداد بازدید: 237 بازدید
|
کد خبر: 150862
فرماندار شهرستان گلوگاه گفت: شهرستان گلوگاه ورودی شرقی استان است و باید در زیبا سازی آن دقت شود. ‎
تاریخ انتشار: 28 ژانویه 2020

به گزارش گلوگاه ما به نقل از سایت استانداری مازندران، فریدون کلبادی نژاد در جلسه تسهیلات سفر اظهار کرد: سفر از سنت های پسندیده است که در اسلام به آن سفارش زیادی شده است.

وی افزود: فصل سفر و ایام تعطیلات یک فرصت است تا با اقدام درست نگاه هم میهنانمان را در حوزه سرزمینی تغییر دهیم.

فرماندار شهرستان گلوگاه در ادامه بیان کرد: کارگروه ها و کمیته ها که مشخص شدند می توانند دستگاه های اجرایی که لازم دارند دعوت کنند، امکانات خود را بررسی و چالش ها را به دبیرخانه فرمانداری ارسال نمایند.

این مسؤول در ادامه بیان کرد: دبیرخانه خدمات سفر باید پویا و فعال باشد و امور را به دقایق پایانی سال محول نکنند.

در این جلسه معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی مازندران گفت: نوروز ۹۸ را توانستیم با تمام بحران ها و سختی ها مدیریت کنیم،اهداف خدمات سفر برنامه ریزی درست و اجرای آن ها در شان مسافران است.

مهران حسنی افزود: در هر شهرستان چالش ها و کاستی هایی وجود دارد که برخی از آنها به صورت شهرستانی و برخی استانی حل خواهند شد.

وی یادآور شد: شهرستان گلوگاه پیشانی استان به جهت ورودی استان است زیرا اولین تصویری که هر مسافر از ورود به استان میگیرد زیبایی اولین شهرستان است.

وی تاکید کرد: شهرستان گلوگاه ظرفیت های خاصی دارد، علاوه بر ساحل خوب که میتوان در لجن درمانی از آن استفاده کرد در بخش روستایی و مناطق ییلاقی در امر بوم گردی می تواند استفاده کنند زیرا هنوز ساختار روستایی آنها حفظ شده اند.

در پایان جلسه حکم روسا کمیته های خدمات سفر به آنها اهدا شد.ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: