گلوگاه ما

تعداد بازدید: 225 بازدید
|
کد خبر: 155362
جهادگران ۲ روز در روستاهای گلوگاه به ارائه خدمت‌ می‌پردازند که در پایان روز اول حدود هزار نفر از نیازمندان شهرستان گلوگاه از خدمات پزشکی، به‌صورت رایگان بهرمند شدند.
تاریخ انتشار: 20 آگوست 2022

به گزارش  سایت گلوگاه ما به نقل از خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان گلوگاه، مهدی داودی با حضور در محل اسکان گروه جهادی قرارگاه امام رضا(ع) این شهرستان اظهار کرد: شرکت در اردوهای جهادی و کمک به مردم توفیقی است که نصیب هر کس نمی‌شود و شما جهادگران در واقع با این کار با خدا معامله کردید.

 

وی افزود: این اردوها یک نوع خودسازی است و جهادگران همه امور زندگی  شخصی خود را رها کرده و در کنار کمک به همنوعان خود به خودسازی روحی می‌پردازند.

فرماندار گلوگاه گفت: مردم و مسؤولان شهرستان گلوگاه هیچگاه حضور و خدمات جهادی شما جهادگران در این شهرستان را فراموش نخواهند کرد و ما قدردان زحمات شما هستیم.

به گزارش فارس، جهادگران ۲ روز در روستاهای گلوگاه به ارائه خدمت‌ می‌پردازند که در پایان روز اول حدود هزار نفر از نیازمندان شهرستان گلوگاه از خدمات پزشکی، دندان‌پزشکی، ویزیت متخصصان در رشته‌های مختلف به‌صورت رایگان بهرمند شدند.

همچنین امروز جمعه، مهدی داودی فرماندار شهرستان گلوگاه با همراهی گروه جهادی قرارگاه امام رضا (ع) و مسؤولان اجرایی شهرستان در نماز جمعه حضور یافت.

پهلوان مدیر گروه جهادی قرارگاه امام رضا (ع) جهت اطلاع نمازگزاران، در بین دو‌ نماز، طی سخنانی از روند اجرای خدمات پزشکی، پیراپزشکی، دامپزشکی و حوزه عمران سخن گفت و به ارائه گزارش پرداخت و از حمایت‌های مجموعه مدیریت شهرستان تقدیر کرد.ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: